SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii
0
0 hodnocení

Výrobce: Galén

EAN: 9788072628919

Výrobní číslo: 100016280446


Monografie je určena zvláště anesteziologům, kteří poskytují perioperační péči u pacientů cévní chirurgie, a lékařům podílejícím se na péči pooperační. Je také důležitá pro lékaře cévní chirurgie, jimž poskytuje přehled o předanestetické péči, anesteziologických postupech a péči o pacienta po výkonech cévní chirurgie. Potřebné informace zde naleznou též lékaři a nelékařští pracovníci ostatních specializací, kteří se na péči o pacienta cévní chirurgie podílejí: kardiologové, angiologové, radiologové a perfuziologové. Základní přehled o problematice perioperační péče v cévní chirurgii přináší kniha i anesteziologickým sestrám a personálu na odděleních pooperační péče.

Kniha má pět oddílů, které komplexně popisují péči o pacienta cévní chirurgie z pohledu anesteziologa a intenzivisty - počínaje teoretickými základy anatomie, fyziologie, patofyziologie, farmakologie a radiologie. Další oddíly se zabývají předoperačním vyšetřením pacienta, jeho monitorováním v průběhu chirurgického výkonu, technikami regionální anestezie pro výkony cévní chirurgie. Nejrozsáhlejší oddíl popisuje anesteziologické postupy pro jednotlivé výkony cévní chirurgie včetně „tipů a triků“ pro klinickou praxi. V oddíle věnovaném pooperační péči jsou shrnuty obecné principy, nejčastější komplikace spojené se selhán

Parametry

AutorPavel Michálek, Michael Stern, Petr Štád; Petr Štádler
Druh2560 × 1600
ISBN978-80-7262-891-9
JazykČesky; český
NakladatelstvíGalén
Počet stran442; 443; Ano
Rok vydání2012
Vazbavázaná; pevná
jazykcs
Žánrnaučná

Cena od 739 Kč - 975 Kč v 4 obchodech

Obchody, které prodávají Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

  • Historie ceny Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Zobrazit historii ceny Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Historie nejnižsí ceny Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii. Porovnání obchodů, které prodávají Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii.

  • Související položky