Amphenol Communications Solutions Fls-C80-505-000 Dome Cover, Luminaire, 80Mmx50Mm, White - diskuze
Výrobce: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Výrobní číslo: FLS-C80-505-000
AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - DOME COVER, LUMINAIRE, 80mm x 50MM, WHITE - FLS-C80-505-000
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Rámeček pro přisazenou montáž svítidel
Montážní rámeček pro svítidlo Panlux L
Montážní set pro zavěšení, PANLUX EURO
Elektronický předřadník Helvar EL 2x49
Rámeček na přisazenou montáž downlight
Ecolite Přídavný nouzový modul
Náhradní sklo do plafonu Kanlux KS-250
Elektronický předřadník Osram POWERTRO
Montážní rámeček pro panel Kanlux BRAV
Montážní rámeček Ledvance SURFACE MOUN
LED driver Panlux DR008/500mA 8W