Abracon Abm11Aig-40.000Mhz-4-1Z-T Crystal, Aec-Q200, 40Mhz, 4Pf, 2 X 1.6Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM11AIG-40.000MHZ-4-1Z-T
ABRACON - CRYSTAL, AEC-Q200, 40MHZ, 4PF, 2 X 1.6MM - ABM11AIG-40.000MHZ-4-1Z-T