Renesas Electronics Corporation Xll726200.000000I Oscillator, 200Mhz, Lvds, 7Mm X 5Mm
0 hodnocení
Výrobce: Renesas Electronics Corporation
Výrobní číslo: XLL726200.000000I
Renesas Electronics Corporation - OSCILLATOR, 200MHZ, LVDS, 7MM X 5MM - XLL726200.000000I