Abracon Abm11Aig-27.120Mhz-3Z-T Crystal, Aec-Q200, 27.12Mhz, 2Mm X 1.6Mm - diskuze
Abracon Abm11Aig-27.120Mhz-3Z-T Crystal, Aec-Q200, 27.12Mhz, 2Mm X 1.6Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM11AIG-27.120MHZ-3Z-T
ABRACON - CRYSTAL, AEC-Q200, 27.12MHZ, 2MM X 1.6MM - ABM11AIG-27.120MHZ-3Z-T