590.HEM12503 SCAME Vačkový spínač 125A 3P IP65 hliníkový
Výrobce: SCAME
EAN: 8001636163895
Průmyslový vypínač/odpojovač řady ISOLATORS-AL v hliníkovém pouzdru. Jmenovitý proud 125A, 3P, vysoké krytí IP65, bezpečností žluto/červená rukojeť. Rukojeť uzamykatelná v jedné vypnuté poloze. Box pro nástěnnou montáž s rozměry 314x264x122mm.
Parametry
| Jmenovitý proud [A] | 125A |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Hliník |
| Materiál odolný UV | ano |
| Mechanická odolnost | IK10 |
| Ovladač spínače | žluto/červený |
| Počet pólů | 3P |
| Provozní teplota [°C] | -25°C až +60°C |
| Záruka | 2 roky |
| Řazení spínače | 0-1 |
Obchody, které prodávají 590.HEM12503 SCAME Vačkový spínač 125A 3P IP65 hliníkový
Zobrazit historii ceny 590.HEM12503 SCAME Vačkový spínač 125A 3P IP65 hliníkový
Historie nejnižsí ceny 590.HEM12503 SCAME Vačkový spínač 125A 3P IP65 hliníkový. Porovnání obchodů, které prodávají 590.HEM12503 SCAME Vačkový spínač 125A 3P IP65 hliníkový.