590.GE10003-C SCAME Přepínač I-0-II 100A 3P IP55 plastový - diskuze
Výrobce: SCAME
EAN: 8001636301969
Průmyslový přepínač I-0-II řady ISOLATORS v plastovém pouzdru. Jmenovitý proud 100A, 3P, vysoké krytí IP55, šedo/černá rukojeť. Rukojeť uzamykatelná ve vypnuté poloze. Box pro nástěnnou montáž s rozměry 308x228x128mm.
Parametry
| Jmenovitý proud [A] | 100A |
| Krytí IP | IP55 |
| Materiál | Termoplast |
| Materiál odolný UV | ano |
| Mechanická odolnost | IK08 |
| Ovladač spínače | šedo/černý |
| Počet pólů | 3P |
| Provozní teplota [°C] | -25°C až +60°C |
| Záruka | 2 roky |
| Řazení spínače | 1-0-2 |
Dotazy, recenze a diskuze k 590.GE10003-C SCAME Přepínač I-0-II 100A 3P IP55 plastový