590.HGE16005-C SCAME Přepínač I-0-II 160A 4P IP65 hliníkový
Výrobce: SCAME
EAN: 8001636302188
Průmyslový přepínač I-0-II řady ISOLATORS v hliníkovém pouzdru. Jmenovitý proud 160A, 3P+N, vysoké krytí IP65, šedo/černá rukojeť. Rukojeť uzamykatelná ve vypnuté poloze. Box pro nástěnnou montáž s rozměry 410x315x128mm.
Parametry
| Jmenovitý proud [A] | 160A |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Hliník |
| Materiál odolný UV | ano |
| Mechanická odolnost | IK10 |
| Ovladač spínače | šedo/černý |
| Počet pólů | 3P+N |
| Provozní teplota [°C] | -25°C až +60°C |
| Záruka | 2 roky |
| Řazení spínače | 1-0-2 |
Obchody, které prodávají 590.HGE16005-C SCAME Přepínač I-0-II 160A 4P IP65 hliníkový
Zobrazit historii ceny 590.HGE16005-C SCAME Přepínač I-0-II 160A 4P IP65 hliníkový
Historie nejnižsí ceny 590.HGE16005-C SCAME Přepínač I-0-II 160A 4P IP65 hliníkový. Porovnání obchodů, které prodávají 590.HGE16005-C SCAME Přepínač I-0-II 160A 4P IP65 hliníkový.