16GB Esus It DDR5 4800MHz So-dimm ESUD54800SS8/16G - diskuze
Výrobce: ESUS IT
EAN: 05904273387590
16GB ESUS IT DDR5 4800MHz SO-DIMM ESUD54800SS8/16GSada paměti RAM 1x 16 GB ESUS IT SO-DIMM DDR5 4800MHz PC5-38400 | ESUD54800SS8/16G Typ produktu: paměť RAMVýrobce: ESUS ITOznačení výrobce: ESUD54800SS8/16GCelková kapacita: 16 GBSada: 1x 16 GBTyp: DDR5Rank: 1Rx8Typ paměti: SO-DIMMPodpora ECC: neRegistrování (ECC Registered): neRychlost modulu: PC5-38400Frekvence: 4800 MHzZpoždění (Cycle Latency): 40Napětí (V): 1.1Konektor: 262 pinPočet modulů: 1
Dotazy, recenze a diskuze k 16GB Esus It DDR5 4800MHz So-dimm ESUD54800SS8/16G
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
32GB DDR4-3200MHz CL16 Kingston FURY B
Galaxy Cross A Jiné Rámy patka pro
DIMM DDR4 4GB 2666MHz, CL19, 1R x16, K
16GB DDR4-3600MHz CL18 Kingston FURY
Kingston 8GB 1600MHz DDR3L CL11 1.35V
Crucial DDR4 8GB SODIMM 3200MHz CL22,
Evoc Frame Pack WP M rámová brašna 3,5
SODIMM DDR4 16GB 3200MHz, CL22, 2Rx8,
DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22 KINGSTON V
32GB DDR4-3200MHz Kingston CL22
Crucial DDR4 16GB SODIMM 3200MHz CL22,
Kingston 4GB 1600MHz DDR3 CL11 SODIMM