16,1" Fhd Ips Innolux N161HMA-GA1 165Hz snímač - diskuze
0 hodnocení
Výrobce: Chimei
Snímač obrazovky 16,1 IPSStav: Továrně nováKonektor: 40pin EDPRozlišení: 1920x1080Povrch: MatnýObnovení: 165HzTyp: IPSNáhradní pro:INNOLUX N161HCA-GA1 N161HMA-GAK N161HMA-GA1BOE TV161FHM-NH1, NV161FHM-NY1, NV161FHM-NH0,BOE NV161FHM-NY3, NV161FHM-NX2Vhodné pro:HPVictus 16-D0543NWVictus 16-E0202nwVictus 16-D0133nwVictus 16-D0013niVictus 16-D0244nwVictus 16-D0553NWVictus 16-E0401nwVictus 16-E0514naVictus 16-E0404nwPavilon 16-A0032DXPavilon 16-a0022nsHuaweiHonor MagicBook 16 2022Honor Hunter V700
Dotazy, recenze a diskuze k 16,1" Fhd Ips Innolux N161HMA-GA1 165Hz snímač