15.6" obrazovka pro Innolux N156HRA-EA1 144Hz snímač - diskuze
Výrobce: Chimei
EAN: 05905913727660
15,6 IPS FHD 144Hz snímačStav: NováKonektor: 40pin eDPRozlišení: 1920x1080Povrch: MatnýTyp: IPSRozměry: 350x216mmObnovení: 144hzV SOULADU S ISO 13406-2, 1-2 mrtvých pixelů je v souladu s přijatelnými průmyslovými standardy. Vaše spokojenost je však naší nejvyšší prioritou a pokud má obrazovka více než 1 mrtvých pixelů, můžeme ji vyměnit.
Dotazy, recenze a diskuze k 15.6" obrazovka pro Innolux N156HRA-EA1 144Hz snímač