15.6" Fhd 40pins Obrazovka pro LP156WF7 Sp A1 Matrix - diskuze
0 hodnocení
Výrobce: LG
EAN: 05905842378926
Nabízíme nový dotykový snímač s úhlopříčkou 15,6 palce, lesklý ve Full HD rozlišení (1920 x 1080) vyrobený technologií IPS s 40pinovým konektoremv souladu s číslem dílu uvedeným v názvu aukce nebo s ním zcela kompatibilním, se stejnými parametry, specifikacemi a kvalitou.Poškodil jste si svůj notebook?Rozbili jste matrici a nevíte, co teď dělat?Žádný problém!U nás najdete přesně to, co potřebujete.Nabízíme snímač ideální pro rychlou a cenově dostupnou výměnu, díky kterému bude váš notebook opět fungovat jako nový.✅Parametry produktu▶ Stav:Nová▶Rozlišení: 1920 x 1080▶Úhlopříčka: 15.6"▶Typ podsvícení: Full HD▶Typ snímače: IPS▶Povrchová úprava matrice: lesklá▶Obnovení: 60 Hz▶ Konektor: 40 pinů▶ Dotykový displej: ano❓Seznam kompatibilních notebooků naleznete v sekci „Vhodné pro notebooky“, pokud váš notebook není uveden v tomto seznamu, můžete nám položit otázku pomocí tlačítka„Položte otázku“(který se nachází na pravé straně pod logem prodejce)❓Náš tým rychle odpoví a potvrdí, zda se daná obrazovka hodí k v
Dotazy, recenze a diskuze k 15.6" Fhd 40pins Obrazovka pro LP156WF7 Sp A1 Matrix