04G26E0001010A001-00100000 autonabíječka na notebook 15v 18w 40
Výrobce: terahertz.cz
Výrobní číslo: 46234716260
Stav nový / Záruka 24 měsíců / Ampéry 1.2A / Konektor 40 pin / Volty vstup 11-15V / Výrobce Movano / Watty 18W / Volty výstup 15V
Obchody, které prodávají 04G26E0001010A001-00100000 autonabíječka na notebook 15v 18w 40
Zobrazit historii ceny 04G26E0001010A001-00100000 autonabíječka na notebook 15v 18w 40
Baterie AVACOM pro HP ProBook 4730s Li
AVACOM QuickTIP 65W - univerzální adap
Baterie AVACOM pro Lenovo IdeaPad G400
Baterie AVACOM pro Dell Latitude E5440
Baterie AVACOM pro HP 440 G3, 430 G3
Baterie AVACOM pro HP EliteBook 840 G5
Baterie AVACOM pro HP ProBook 6360b, 6
Green Cell PRO nabíječka / AC Adapter
AC Adaptér DELL 130W
Asus orig. adaptér 100W PD 3P (TYPE C)
LTN156AT09
Acer Adapter 65W-19V adapter, BLACK EU