…, aby dobře bylo - Slav Milo - diskuze
Výrobce: E-knihy jedou
Dovoluji si Vám představit sbírku básní ve vzdušném slohu. Nazývám tak styl, jakým se snažím svá díla psát. Ne snad proto, že bych s lehkostí pírka vymýšlel rýmy, často spíše obráceně, ale proto, že k příjemnému čtení mají sloužit. Někdy hebkým vánkem pohladit, jindy se rozvát co vichřice. Zasmějete-li se pak mým šprýmům, které mezi závažnějšími tématy neplechu dělají, pak budu na výsost spokojen, neboť úsměv je mi ze všeho nejmilejší.
Cena 59 Kč v 1 obchodě
Dotazy, recenze a diskuze k …, aby dobře bylo - Slav Milo
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Murakami Haruki: The Wind-up Bird Chro
Železniční hračky minulosti
Matematika pro střední školy 4.díl Prů
Dielo XII Preklady 1 - Milan Rúfus
Anestezie a pooperační péče v cévní ch
Numerologie a osud
Maluj vodou a barvy nepotřebuješ Sofie
Trhlina ve stvoření světa
- Glei
Sushi
Vysoké Tatry
Od A k B a zase zpátky - Warhol Andy
A Russian Journal - Steinbeck John

























Přidat dotaz