Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
EAN: 5903246524598
Výrobní číslo: 1710001
Jímka na zachytávání vyjetého oleje, objem 37 litrů, pojízdná s kolečky a se sklopnou ojí, vypouštěcí ventil – ASTA 1710001 Používá se při výměně oleje v motoru či vypouštění různých provozních kapalin z auta. Díky kovovému roštu lze využít také k okapání vymontovaných olejových filtrů, součástek umytých v naftě apod. Technické parametry: - objem: 37 litrů - délka: 835 mm - šířka: 570 mm - výška: 200 mm - délka madla: 860 mm - hmotnost: cca 15 kg
Cena od 4 563 Kč - 4 943 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
Zobrazit historii ceny Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
Historie nejnižsí ceny Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA.
Plastové čerpadlo s balónkemZáchytná vana na olej, s roštem, 210 lNádoba na olej 3 l, konev s hubicí - AKlíč na olejové filtry s řetězem 480 mOlejová jímka - odsávačka, pojízdná, 9Průhledná polypropylénová odměrná nádoKlíč na olejové filtry 60-115mm - BGS BGS Technic BGS 71004 Odkládací miska Klíč na olejové filtry 64 mm, 14hrannýOdsávačka oleje 500ml NEO toolsČerpadlo elektrické na naftu 12V/155W BGS Technic BGS 1151 Magnetická montáž