SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5902188471915

Výrobní číslo: MSRPF3

Konev – nádoba na nalévání oleje a dalších provozních kapalin objemu 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – ASTA MSR/P/F-3Polyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice usnadňuje nasměrování proudu přesně do místa, kam potřebujete. Omezuje se tím riziko nechtěného rozlití.Na plnicím otvoru je víko bránící kontaminaci obsahu nečistotami nebo jeho odpařování. Ústí hubice je vybaveno zátkou.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství tekutiny.

Cena od 220 Kč - 251 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA

  • Historie ceny Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA

Zobrazit historii ceny Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA

Historie nejnižsí ceny Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA.

  • Související položky
Ruční rotační čerpadlo na olej a naftu, průtok 30-60 l, červenéRuční rotační čerpadlo na olej a naftuZáchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTAZáchytná vana na olej, pojízdná, objemRuční čerpadlo pákové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo pákové sudové, na benzíPojizdná olejová jímka s odsávačkou 80L a odměrným válcem HC-2197Pojizdná olejová jímka s odsávačkou 80Sada těsnicích kroužků ocelových/gumových, M6-M26, sada 150 ks - GEKO G03606Sada těsnicích kroužků ocelových/gumovBGS Technic BGS 8693 Přenosný mycí box (stůl) 260x440x640 mm (230 V)BGS Technic BGS 8693 Přenosný mycí boxBGS Technic BGS 8720 Nádoba na vypouštění oleje a provoz.kapalin 3 l. Pro nákladní vozidlaBGS Technic BGS 8720 Nádoba na vypouštPneumatické olejové čerpadlo 3:1, délka 740 mm, pro oleje vyšší viskozityPneumatické olejové čerpadlo 3:1, délkRuční odsávačka provozních kapalin 9l MAR-POLRuční odsávačka provozních kapalin 9l Odsávačka oleje pneumatická / ruční, 9,5 litru - JONNESWAY AE300178Odsávačka oleje pneumatická / ruční, 9Olejnička 350ml NEO toolsOlejnička 350ml NEO toolsBGS Technic BGS 1158 Magnetický držák na ruční nářadí Nosnost max. 4,5 kgBGS Technic BGS 1158 Magnetický držák

Načíst další