Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
EAN: 5902188471915
Výrobní číslo: MSRPF3
Konev – nádoba na nalévání oleje a dalších provozních kapalin objemu 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – ASTA MSR/P/F-3Polyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice usnadňuje nasměrování proudu přesně do místa, kam potřebujete. Omezuje se tím riziko nechtěného rozlití.Na plnicím otvoru je víko bránící kontaminaci obsahu nečistotami nebo jeho odpařování. Ústí hubice je vybaveno zátkou.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství tekutiny.
Cena od 220 Kč - 251 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
Zobrazit historii ceny Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
Historie nejnižsí ceny Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA.
Ruční rotační čerpadlo na olej a naftuZáchytná vana na olej, pojízdná, objemRuční čerpadlo pákové sudové, na benzíPojizdná olejová jímka s odsávačkou 80Sada těsnicích kroužků ocelových/gumovBGS Technic BGS 8693 Přenosný mycí boxBGS Technic BGS 8720 Nádoba na vypouštPneumatické olejové čerpadlo 3:1, délkRuční odsávačka provozních kapalin 9l Odsávačka oleje pneumatická / ruční, 9Olejnička 350ml NEO toolsBGS Technic BGS 1158 Magnetický držák