Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA
EAN: 5903246524406
Výrobní číslo: AODE090E
Jímka a odsávačka na použitý – vyjetý olej, s nastavitelnou sběrnou vanou, pojízdná – ASTA AODE090E.
Přístroj pro vypouštění nebo podtlakové (vakuové) odsávání motorového či převodového oleje pomocí Venturiho trubice z vozidel.
Technické parametry:
· Objem nádrže: 90 l
· Kapacita k naplnění kapalinou 60-70 l
· Tlak vzduchu vytvářející vakuum: 7-8 bar
· Čas pro vytvoření vakua: 150-180 s
· Odsávací výkon: 1,5-2 l/min
· Délka sací hadice: 2 m
· Objem sběrné vany: 18 l
· Průměr sběrné vany: 400 mm
· Průměr trychtýře sběrné vany: 606 mm
· Maximální výška: 1,8 m
· Minimální výška: 1,1 m
· Délka vypouštěcí hadice: 2 m
· Maximální naplnění při tlakovzdušném vypouštění: 70 l
· Maximální vypouštěcí tlak: 1 bar
· Vzduchové připojení: rychlospojka 1/4“ NPT
· Hmotnost přístroje: 40 kg
Technické parametry:
· Objem nádrže: 90 l
· Odsávací výkon: 1,5-2 l/min
· Délka sací hadice: 2 m
· Objem sběrné vany: 18 l
· Průměr sběrné vany: 400 mm
· Maximální výška: 1,8 m
· Minimální výška: 1,1 m
· Hmotnost přístroje: 40 kg
Cena od 8 923 Kč - 9 768 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA
Zobrazit historii ceny Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA
Historie nejnižsí ceny Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA.
Trychtýř - nálevka skládací, silikonovBGS Technic BGS 67167 Magnetický držákKlíč na olejové filtry Mercedes-Benz, Hlavice na povolování olejových filtrůZáchytná vana na olej, pojízdná, objemHlavice zástrčné pro olejové výpusti -Náhradní ocelový pásek do klíče na olePrůhledná polypropylénová odměrná nádoPlastový trychtýř - nálevka, se sítkemPlastová vanička pro zachycení úniku oNádoba na olej 2 l - konev s hubicí - Těsnicí kroužek měděný, průměr 14/20 m