SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Zoohit

Zoohit

5 hodnocení

Adresa: http://www.zoohit.cz

Telefon: 228 882 947

Potřeby pro zvířata, krmivo pro psy, krmivo pro kočky, škrábací strom, králíkárna, doplňky pro psy, doplňky pro kočky, misky na žrádlo, krmivo pro zvířata.

Zoohit

U zoohit naleznete široký sortiment produktů pro Vaše domácí zvíře. Na skladě máme 8.000 produktů, které Vám můžeme zaslat ještě dnes. Při nákupu na zoohit se můžete spolehnout na více než čtrnáctiletou zkušenost naší společnosti zooplus AG, která zoohit provozuje, v oblasti potřeb pro domácí zvířata. Ať již máte zájem o krmivo či jiné doplňky pro Vašeho miláčka – na zoohitu najdete vždy top značky a kvalitní produkty za velmi výhodné ceny.

 

Několik novinek z Zoohit.

Trixie krytá toaleta pro kočky, 40 x 40 x 56 cm, šedáTrixie krytá toaleta pro kočky, 40 x 4Přepravka cabrio modráPřepravka cabrio modráVersele-Laga Crispy Muesli - Rabbits 20kgVersele-Laga Crispy Muesli - Rabbits 2Versele Laga Nature Rat - Pro Potkany 2,3 KgVersele Laga Nature Rat - Pro Potkany Krmivo BEAPHAR CARE+ králík 5kgKrmivo BEAPHAR CARE+ králík 5kgTrimovací hřeben pro psy - hrablo Moser MoserTrimovací hřeben pro psy - hrablo MoseCesar krůtí a hovězí 150 gCesar krůtí a hovězí 150 gFelix polévky 6 x 48 g - míchaný výběrFelix polévky 6 x 48 g - míchaný výběrHunter Lugo Taška na pamlsky SHunter Lugo Taška na pamlsky SKrmivo Nature Gerbil pro pískomily 700gKrmivo Nature Gerbil pro pískomily 700Vital drink Miamor kachna 135mlVital drink Miamor kachna 135mlPet Teezer De-shedding Purple Kartáč pro vyčesávání srstiPet Teezer De-shedding Purple Kartáč pBunny Nature krmivo pro křečky - basic 600 gBunny Nature krmivo pro křečky - basicKeramická miska pro psy s packami 0,3 l/12 cm stříbrno/bíláKeramická miska pro psy s packami 0,3 Vodítko TRIXIE Cavo přepínací fuchsie/grafit (S-M) 200x1,2cm Miss SixtyVodítko TRIXIE Cavo přepínací fuchsie/EYENIMAL Pet Vision Live Full HDEYENIMAL Pet Vision Live Full HDOptima NOVA Dog Adult Medium 12kgOptima NOVA Dog Adult Medium 12kgPurina Pro Plan Cat Kitten Kuře 10kgPurina Pro Plan Cat Kitten Kuře 10kgHill's Science Plan Puppy Healthy Development Large Breed Chicken - 16 kgHill's Science Plan Puppy Healthy DeveCalibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 12+2kgCalibra Dog Life Adult Medium Breed ChVodítko CAVO prodl. 1,8cm/2m - ČERNÉ Miss SixtyVodítko CAVO prodl. 1,8cm/2m - ČERNÉ MPRO PLAN Cat Sterilised Turkey 3 kgPRO PLAN Cat Sterilised Turkey 3 kgMACs Cat MONO Sensitive 200g krůta, mrkevMACs Cat MONO Sensitive 200g krůta, mrHračka FlexBall gumový míč KongHračka FlexBall gumový míč Kong

Načíst další