SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

wowdoplnky.cz

wowdoplnky.cz

5 hodnocení

Adresa: https://www.wowdoplnky.cz/

Email: wowdoplnky@gmail.com

Telefon: +420 770 621 458

Jsme wowdoplnky, e-shop který prodává české módní doplňky. Vše co děláme, děláme srdcem. Jsme férový a vždy vám rádi pomůžeme/poradíme.

wowdoplnky.cz

Jsme wowdoplnky, prodejce českých módních doplňků pro muže, ženy a děti. Zkrátka pro všechny, kteří potřebují vybavit na společenskou událost (svatbu, ples, oslavu) nebo jen vypadat dobře v práci či volném čase.
S kým spolupracujeme? Veškeré zboží je od českého dodavatele AVANTGARD, který je na trhu již od roku 1994. Počítat tedy můžete s kvalitními českými produkty. Navíc nekupujete produkty z druhé strany světa, ale od české, časem ověřené společnosti.
Co u nás přesně najdete?
Dětské a pánské kravaty (slim, klasické i svatební), motýlky všech barev a druhů pro velké i malé, elegantní kapesníčky do saka, pánské, dámské i dětské šle/kšandy různých velikostí, šířek a barev a také manžetové knoflíčky, spony na kravatu a další.
K jakým příležitostem?
Jsme schopni vám poradit s výběrem vhodných doplňků na svatbu, ples nebo jakoukoliv jinou společenskou událost či oslavu. Našimi zákazníky jsou i společnosti, které potřebují nakoupit doplňky pro své zaměstnance. Nebo zákazníci, kteří prostě chtějí vypadat dobře jak v práci, tak ve volném čase.
V čem se odlišujeme od naší konkurence?
Jestli je něco, co nás dokáže doopravdy potěšit, tak je to spokojený zákazník. Nejlepší počtení pro nás je vaše hodnocení, které vždy důkladně analyzujeme. Je to totiž právě vaše zpětná vazba, která nás posouvá dopředu.
Jsme rádi, že naši zákazníci, kteří nám hodnocení zanechali jsou spokojení oceňují zejména INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, SKVĚLÁ KOMUNIKACE, SUPER KVALITA, RYCHLOST ZASLÁNÍ , UKÁZKOVÁ PÉČE O ZÁKAZNÍKA
Neusínáme ovšem na vavřínech! Do budoucna pro vás chystáme spoustu zlepšení, které se, jak doufáme, projeví ještě ve větší spokojenosti s nákupem u nás. Všem našim zákazníkům moc děkujeme a slibujeme, že se pro ně budeme i do budoucna snažit udělat možné i nemožné (a ještě něco trochu navíc ).

Několik novinek z wowdoplnky.cz.

Elegantní bílá matná kabelka se zlatými doplňky S7 GROSSOElegantní bílá matná kabelka se zlatýmVERA PELLE Kožená modrá dámská kabelka do ruky FlorencieVERA PELLE Kožená modrá dámská kabelkaŠedé dámské psaníčko s rastrem W35 ROVICKYŠedé dámské psaníčko s rastrem W35 ROVDIANA & CO Květinová dámská taška s klopou bordováDIANA & CO Květinová dámská taška s klVERA PELLE Kožená crossbody dámská kabelka Patrizia Piu černáVERA PELLE Kožená crossbody dámská kabBELLA BELLY Crossbody dámská kabelka s bočními kapsami 2494-BB šedáBELLA BELLY Crossbody dámská kabelka sBELLA BELLY Šedá moderní kabelka přes rameno s hadími ramínky 4896-BBBELLA BELLY Šedá moderní kabelka přes Gregorio Kožená šedá dámská peněženka s motýly v dárkové krabičceGregorio Kožená šedá dámská peněženka GREGORIO Kožená elegantní pánská aktovka tmavě hnědáGREGORIO Kožená elegantní pánská aktovBELLA BELLY Elegantní žlutý dámský batoh 5301-BBBELLA BELLY Elegantní žlutý dámský batBELLA BELLY Crossbody dámská kabelka s bočními kapsami 2494-BB modráBELLA BELLY Crossbody dámská kabelka sBORSE IN PELLE Kožená velká světle modrá broušená praktická dámská kabelkaBORSE IN PELLE Kožená velká světle modMoney Kepper kožená černo-červená pánská RFID peněženka se zápinkou v dárkové krabičceMoney Kepper kožená černo-červená pánsBELLA BELLY Elegantní krémový dámský batoh 5301-BBBELLA BELLY Elegantní krémový dámský bSARA MODA Crossbody dámská kabelka na řetízku s potiskem 6257 bíláSARA MODA Crossbody dámská kabelka na Gregorio šedá lakovaná malá dámská kožená peněženka v dárkové krabičce ZLF-117Gregorio šedá lakovaná malá dámská kožMade in China Crossbody dámská kabelka v korkovém designu SE250 typ4Made in China Crossbody dámská kabelkaLulu Bags (Anglie) Béžová crossbody dámská kabelka s ouškem Miss LuluLulu Bags (Anglie) Béžová crossbody dáKožená černá menší pánská peněženka RFID v krabičce ALWAYS WILDKožená černá menší pánská peněženka RFDavid Jones malá černá dámská crossbody kabelka CM5110David Jones malá černá dámská crossbodAm Montreux Černá dámská crossbody kabelka AM0111Am Montreux Černá dámská crossbody kabLuxusní dámská kabelka černý lak se stříbrnými kvítky S504 GROSSOLuxusní dámská kabelka černý lak se stVERA PELLE Kožená bílá dámská kabelka s kvítky do ruky FlorencieVERA PELLE Kožená bílá dámská kabelka Avantgard Chlapecká kravata 5582680Avantgard Chlapecká kravata 5582680

Načíst další