SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

wowdoplnky.cz

wowdoplnky.cz

5 hodnocení
Jsme wowdoplnky, e-shop který prodává české módní doplňky. Vše co děláme, děláme srdcem. Jsme férový a vždy vám rádi pomůžeme/poradíme.

Adresa: https://www.wowdoplnky.cz/

Email: wowdoplnky@gmail.com

Telefon: +420 770 621 458

wowdoplnky.cz

Jsme wowdoplnky, prodejce českých módních doplňků pro muže, ženy a děti. Zkrátka pro všechny, kteří potřebují vybavit na společenskou událost (svatbu, ples, oslavu) nebo jen vypadat dobře v práci či volném čase.
S kým spolupracujeme? Veškeré zboží je od českého dodavatele AVANTGARD, který je na trhu již od roku 1994. Počítat tedy můžete s kvalitními českými produkty. Navíc nekupujete produkty z druhé strany světa, ale od české, časem ověřené společnosti.
Co u nás přesně najdete?
Dětské a pánské kravaty (slim, klasické i svatební), motýlky všech barev a druhů pro velké i malé, elegantní kapesníčky do saka, pánské, dámské i dětské šle/kšandy různých velikostí, šířek a barev a také manžetové knoflíčky, spony na kravatu a další.
K jakým příležitostem?
Jsme schopni vám poradit s výběrem vhodných doplňků na svatbu, ples nebo jakoukoliv jinou společenskou událost či oslavu. Našimi zákazníky jsou i společnosti, které potřebují nakoupit doplňky pro své zaměstnance. Nebo zákazníci, kteří prostě chtějí vypadat dobře jak v práci, tak ve volném čase.
V čem se odlišujeme od naší konkurence?
Jestli je něco, co nás dokáže doopravdy potěšit, tak je to spokojený zákazník. Nejlepší počtení pro nás je vaše hodnocení, které vždy důkladně analyzujeme. Je to totiž právě vaše zpětná vazba, která nás posouvá dopředu.
Jsme rádi, že naši zákazníci, kteří nám hodnocení zanechali jsou spokojení oceňují zejména INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, SKVĚLÁ KOMUNIKACE, SUPER KVALITA, RYCHLOST ZASLÁNÍ , UKÁZKOVÁ PÉČE O ZÁKAZNÍKA
Neusínáme ovšem na vavřínech! Do budoucna pro vás chystáme spoustu zlepšení, které se, jak doufáme, projeví ještě ve větší spokojenosti s nákupem u nás. Všem našim zákazníkům moc děkujeme a slibujeme, že se pro ně budeme i do budoucna snažit udělat možné i nemožné (a ještě něco trochu navíc ).