SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

WineShop 24-7 - prodej vína a destilátů

WineShop 24-7 - prodej vína a destilátů

5 hodnocení

Adresa: http://www.wineshop.cz

Email: info@wineshop.cz

Telefon: +420 234 697 262

Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá prodejem vín a destilátů světoznámých značek. Součástí našeho týmu, je řada odborníků, kteří při svých cestách po nejznámějších vinařských regionech osobně vybírají ta nejlepší vína, která stojí za to ochutnat.

WineShop 24-7 - prodej vína a destilátů

Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá prodejem vín a destilátů světoznámých značek. Součástí našeho týmu, je řada odborníků, kteří při svých cestách po nejznámějších vinařských regionech osobně vybírají ta nejlepší vína, která stojí za to ochutnat. Pravidelně navštěvujeme a vybíráme vína v nejlepších vinařstvých ve Francii, Itálii, Španělsku, ale také v Chile, Argentině, Novém Zélandu nebo Austrálii.

Naše nabídka je zpracována tak, aby každý zákazník rychle a jednoduše vyhledal požadované zboží. Veškerá vína a destiláty jsou běžně dostupné na našem centrálním skladu, s tím, že expedice objednávek následuje ihned po jejich obdržení. Teď už je jen na Vás, jaké víno zvolíte a věříme, že budete nad míru spokojeni.