SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Topeni-koupelny

Topeni-koupelny

6 hodnocení
Topení-koupelny.cz nabízí kotle, radiátory, bojlery, čerpadla, domácí vodárny, vany, sprchové kouty, nejrůznější boxy a další vybavení pro Vaší koupelnu. Nabízíme technické poradenství pro Vaše topení a koupelnu. Doprava po ČR a krátké dodací lhůty.

Adresa: http://www.topeni-koupelny.cz

Email: topeni.koupelny@seznam.cz

Telefon: 602 180 338

Topeni-koupelny

Nabízíme vám široký průřez sortimentem topenářské i sanitární techniky a klimatizací. Naše společnost se stala členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Jsme držiteli certifikátu vydaným firmou Quality Austria, který potvrzuje použití a další vývoj účinného SYSTÉM MANAGEMENTU JAKOSTI Odpovídajícího požadavkům normy ISO 9001:2000 Velkoobchodní činnosti nákupu a prodeje s topenářskou, sanitární a klimatizační technikou.

Vyberte si kvalitní kotle značek Dakon, Viadrus, Atmos, nebo Buderus, nebo třeba oblíbené bojlery Dražice a další topení a koupelnové potřeby a vybavení. Nabízíme jak kotle na tuhá paliva, tak i plynové kotle, nebo elektrokotle a vybrat si můžete také podlahové topení, radiátory, nebo krbová kamna. Nabízíme také umyvadla, vany a další sanitární keramiku a sprchové kouty. Vyberte si kompletní vybavení do koupelny a topení podle vaší potřeby.