SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Texby bytový textil českého výrobce

Texby bytový textil českého výrobce

5 hodnocení

Adresa: http://ceskytextil.obchodylevne.cz/shop/index.htm

Email: eshop.cerveny@seznam.cz

E-shop Texby Vám nabízí kvalitní bytový textil od českého výrobce. Samozřejmostí je stálá kontrola používaných materiálů a kvality zpracování. Zboží Vám nabízíme za ceny výrobce. Můžete u nás nakoupit přikrývky a polštáře z dutého vlákna, ložní povlečení různých rozměrů, prostěradlo, potahy na sedací soupravy, koupelnové předložky, ručníky, ubrusy, tkané deky, televizní pytle, vlněné výrobky, chrániče matrace.Veškerý sortiment udělá jistě radost i jako kvalitní dárek.

Texby bytový textil českého výrobce

E-shop Texby Vám nabízí kvalitní bytový textil od českého výrobce. Samozřejmostí je stálá kontrola používaných materiálů a kvality zpracování. Zboží Vám nabízíme za ceny výrobce. Můžete u nás nakoupit přikrývky a polštáře z dutého vlákna, ložní povlečení různých rozměrů, prostěradlo, potahy na sedací soupravy, koupelnové předložky, ručníky, ubrusy, tkané deky, televizní pytle, vlněné výrobky, chrániče matrace.Novinka jsou pak deky z novozélandské vlny, také z evropských ,australských a camel vlněných merino vláken. Deky a výrobky z této vlny mají antibakteriální a antialergické účinky.Veškerý sortiment udělá jistě radost i jako kvalitní dárek.

Náhled internetové stránkyVzled internetové stránky obchodu Texby bytový textil českého výrobceObrázek byl vytvořen 15. 8. 2020