SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Tarani

Tarani

5 hodnocení

Adresa: https://www.tarani.cz

Email: tarani@tarani.cz

Telefon: +420 775 272 929

Tarani - detoxikační terapie, péče o pleť, tělo a vlasy. Ajurvedika.

Tarani

Nemůžete se zbavit nedokonalostí pleti, zplihlých vlasů nebo Vás trápí pokožka bez jiskry? V oblasti krásy nás může trápit mnoho problémů, které si přejeme vyřešit pokud možno trvale. To se nám může podařit s produkty značky Tarani – jejich smyslem není pouze potlačení projevů, ale také léčba příčiny.

 

Pro krásnou a zdravou pleť vybírejte kvalitní čistící mléka a mycí gely, které pleť zbaví nečistot a mastnoty. Jen dokonale čistá pleť může být zdravá a krásná. Tuto péči můžete ještě zlepšit díky bylinným tonikům a pudrům, které bojují např. s rozšířenými póry nebo pupínky. Jsou vhodné i pro osoby s kožními problémy, jako např. lupénkou nebo atopickým ekzémem. Do základní péče zařaďte také pleťové krémy – a to podle toho, co Vás trápí. Vyzkoušejte např. stimulační krémy, které umí bojovat s akné, stresem nebo vráskami. Řadu pleťových krémů doplňte o regenerační sérum, které Vaši pokožku vyživí a povzbudí. Péči o pleť můžete zdokonalit s některou vitalizující emulzí, která dokáže bojovat s dílčími problémy jako je akné, hyperpigmentace nebo se silně dehydratovanou pletí.

 

Abyste se mohli pochlubit opravdu krásnou korunou krásy, tedy Vašimi vlasy, vyzkoušejte přípravky pro jejich komplexní péči. Tarani nabízí bylinné šampony podle typu vlasů a pokožky hlavy. Jejich snadnou úpravu po mytí Vám zajistí bylinné kondicionéry se stejnou vůní. Pokud bojujete s dalšími nepříjemnostmi, jako jsou lupy, ztráta objemu, lesku nebo s vypadáváním vlasů, vyzkoušejte vlasové sérum nebo gel, který Váš problém vyřeší.

 

Tarani se stará samozřejmě i o pokožku celého těla a nabízí tuhá mýdla, regenerační séra vhodná na celou pokožku těla, nebo gely bojující s celulitidou či ztrátou pevnosti.  

 

V nabídce pečujících přípravků najdete mnoho dalších produktů jako např. mléka při a po opalování, balzámy na rty, herbální masky a peelingy nebo bylinné koncentráty v kapslích. Neváhejte a hýčkejte si Vaši krásu a zdraví.