SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

SZO.cz

SZO.cz

5 hodnocení

Adresa: http://www.szo.cz/

Email: krasny@szo.cz

Telefon: 377424999

E-shop SZO.cz znamená Služby Zdravotnickým Organizacím. Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobujeme nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, laboratoře, domovy důchodců a další zdravotnická, sociální zařízení i běžné domácnosti.

SZO.cz

Jsme profesionálové na lékařské přístroje a dezinfekce. Náš e-shop SZO.cz znamená Služby Zdravotnickým Organizacím. Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobujeme nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, laboratoře, domovy důchodců i další zdravotnická, sociální zařízení a charitní organizace i běžné domácnosti

Poskytujeme služby zdravotnickým zařízením po celé České republice. Kromě prodeje zdravotnické techniky a desinfekčních prostředků provádíme revize, kalibrace a opravy lékařských přístrojů, BTK zdravotnických prostředků dle zákona 268/2014 Sb.

Pro zákazníky plzeňského regionu jsme otevřeli novou kamennou prodejnu, výdejní místo eshopu SZO.cz a medicínské techniky v Přemyslově ulici naproti OC PLAZA, kde si můžete zboží vyzvednout každý pátek mezi 14 až 17 hodinou.

Dezinfekcie a lekárske prístroje predávame i na Slovensko!

Dezinfekčné prostriedky a zdravotnícke prístroje expedujeme na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty.

Fotogalerie

SZO.cz