SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Svět rovnátek

Svět rovnátek

0 hodnocení

Adresa: https://www.svetrovnatek.cz/cz/

Email: info@svetrovnatek.cz

Telefon: +420 220 910 920

Rovnátka Invisalign pro děti i dospělé, lingvální rovnátka Incognito. Estetická medicína. Bělení zubů.

Svět rovnátek

Nasaďte si úsměv!

 

Svět rovnátek je největším poskytovatelem neviditelných rovnátek Invisalign, které Vám do tváře přinesou perfektní a sebevědomý úsměv.

 

 

Pokud jste vždy snili o krásných a rovných zubech, za které se nebudete muset stydět, s důvěrou sáhněte pro rovnátka Invisalign. Jde o revoluční systém snímatelných průhledných dlah vyrobených na míru přímo Vašim zubům. Nepřináší žádné omezení a jsou vhodná pro každý věk.

 

Invisalign posunul ortodoncii do 21. století – pryč s ošklivými, bolestivými a špatně čistitelnými rovnátky, které vyžadují časté kontroly. Neviditelná rovnátka jsou vyrobena na základě 3D softwaru a zohledňují sebemenší pohyby zubů. Garantují bezbolestnost a dokonalý výsledek. Kontorly Vás čekají pouze jednou za 3 měsíce! 

 


 

Svět rovnátek je největší a nejzkušenější ortodontická klinika na světě. Prioritou je perfektní úsměv a splněná přání pacientů. Z tohoto důvodu Vám přináší také dokonalou rovnováhu a symetrii obličeje z rukou estetických lékařů. Využít můžete bělení zubů, rovnátka Invisalign First pro děti do 10 let nebo lingvální rovnátka na vnitřní straně zubů pro absolutní neviditelnost.