SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Rostoucí Židle.com - jídelní rostoucí židličky i židle pro školáky

Rostoucí Židle.com - jídelní rostoucí židličky i židle pro školáky

5 hodnocení
Nabízíme rostoucí židle pro školáky. V nabídce máme levné a přesto kvalitní modely, ale i designové židličky. Židle pro školáka vydrží od 5-ti až do 18-ti let. Druhým hlavním artiklem jsou u nás dřevěné rostoucí židle, které se dají použít jako jídelní židlička pro děti od 9-ti měsíců, později slouží i jako studijní židle. Dětem vydrží přinejmenším do 15-ti let. Jako velmi zajímavý, moderní doplněk nabízíme sedací pytle a vaky a to i v provedení na vodu. Na veškeré rostoucí židličky i sedací vaky máme dopravu zdarma.

Adresa: http://www.rostoucizidle.com

Email: info@nabytek-star.cz

Telefon: 605568683

Rostoucí Židle.com - jídelní rostoucí židličky i židle pro školáky

Hlavním sortimentem našeho obchodu jsou rostoucí židle, které máme ve dvou základních provedeních.

Jednak se jedná o židle pro školáky, které slouží přibližně od 5-ti let věku dítěte. Jako první zástupce tohoto typu jsou židle Fuxo. Tyto židličky v naší nabídce jsou nejlevnější na trhu, přesto jsou velmi kvalitní a nabízíme na ně záruku 5 let. Dalším zástupcem této skupiny jsou luxusnější židle Baby, které mají více dětský design, ale oproti Fuxu jsou o něco dražší.

Druhým typem rostoucích žídlí jsou dřevěné rostoucí židle. My nabízíme Jitro, které jsme volili s ohledem na kvalitu a provedení. Jídelní židličky Jitro jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, díky čemu je testovaná nosnost až 160 kg. Jitro má dvě varianty Baby a Klasik. Lze ji požít pro děti od devíti měsíců, což vyžaduje příslušenství, které lze u nás také objednat. Trvanlivost židličky je opravdu dlouhá a dítě z ní vyroste nejdřívě v 15 letech. V této době slouží spíš jako studjní než jídelní židle.

Jako posledním artiklem jsme zvolili sedací pytle. Přestože se nejedná o rostoucí nábytek, svým způsobem se k nám hodí. Je velmi oblíbený u malých dětí (pozor na malé kuličky polystyrenu), ale také u dospělých osob. Sice neroste, ale vydrží stejně dlouho a možná ještě déle než rostoucí židličky. Zde jsme vsadili především na kvalitu a do naší nabídky zvolili sedací vaky Dacota v kvalitním dvouvrstvém provedení.