SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Repasovnik.cz

Repasovnik.cz

6 hodnocení

Adresa: http://www.repasovnik.cz

Email: info@repasovnik.cz

Telefon: +420 776 857 447

V e-shopu najdete repasované i nové elektro a spotřebiče, zboží z výstav, rozbalenou a vrácenou elektroniku za bezkonkurenční ceny. Co navíc? Vše je stále se zárukou!

Repasovnik.cz

Nejsme obyčejný E-SHOP!

Nefungujeme stejně jako většina e-shopů u nás, které nabízejí i přes 20 000 položek. Repasovník je specializovaný e-shop zaměřující se na prodej kvalitních a zároveň cenově dostupných produktů. Naše zboží prochází rukama odborníků z oblasti servisování tabletů, mobilních telefonů a další elektroniky. Veškeré námi nabízené zboží je pečlivě zkontrolováno servisním střediskem NejElektronika, které je jedním z větších servisních center na území ČR. Proto Vám zaručuje vysokou kvalitu a plnou funkčnost produktů.

Nabídku produktů neustále doplňujeme, pravidelně sledujeme konkurenci, a to jen proto, abychom Vám každý den mohli nabídnout nejatraktivnější ceny a zboží.

 

Na Repasovnik.cz si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží jako jsou tablety PC, chytré telefony, bílé elektro, autorádia, DVD přehrávače, elektronika, ale i potřeby pro dům a zahradu a další elektro příslušenství kvalitních značek za bezkonkurenční ceny!

 

S Repasovníkem pomáháte ekologii!
Vrátili jsme zpět do užívání více než 7.000 elektronických zařízení, které by jinak skončily v odpadu a zatížily by ekologii planety! Naším cílem je minimalizace elektroodpadu a jeho zpracování pro další využití. Společně s námi se tak podílíte na udržování trvalého rozvoje Země.


Nechcete platit za obal? U nás nemusíte!

Zboží je často v poškozeném nebo neoriginálním obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Je neuvěřitelné, kolik díky tomu můžete ušetřit! Přesvědčte se v našem e-shopu.

 

Rychlý a spolehlivý servis
Servisní služby jen dotváří vysokou úroveň našich služeb, kterými se snažíme dosáhnout Vaší maximální spokojenosti.

 

Jaký je rozdíl mezi rozbaleným, servisovaným a použitým zbožím?

 
Podrobné informace najdete na stránkách e-shopu.
 

Poznámka:
Případné nedostatky vypsány a vizuálně zdokumentovány v popisu produktu.
Pokud nemá originální obal od výrobce, bude nahrazeno náhradním obalem.
Minimální záruka na veškeré zboží je 12 měsíců!

 

Fotogalerie

Prodejna Repasovnik.cz - Přerov, Wilsonova 4