SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

pneushop.cz

pneushop.cz

5 hodnocení

Adresa: http://www.pneushop.cz/content/search/PKW/so

Email: pneushop@delti.com

Telefon: 24 60 191 54

www.pneushop.cz je internetový obchod s pneumatikami provozovaný firmou Delticom OE, Timisoara, Rumunsko.

pneushop.cz

Pneushop.cz je Váš osobní specialista pro pneumatiky zakoupené on-line.

Nabízíme sortiment unikátních pneumatik všech značek a velikostí pro všechny Vaše vozidla. A už auta nebo limuzíny, motocykly nebo nákladní auta – najdete u nás kdykoliv a jakékoli vhodné pneumatiky za nejpříznivější cenu.

Jsme tisíciletí!

Od přelomu tisíciletí 1999/2000, jsme přítomní pro Vás on-line s naší nabídkou pneumatik. Od doby, kdy nikdo neuvažoval o možnosti, pokud je to možné, a to i v zásadě prodávat pneumatiky přes internet, náš příběh, který nenese srovnání, začal svůj úspěšný krok.

Velkoobchod s komplexní řadou různých pneumatik

Od založení, nabízíme velkoobchodní a maloobchodní sortiment bezkonkurenční různých pneumatik a to:

  • pneumatiky pro osobní automobily
  • pneumatiky pro motocykly
  • pneumatiky pro lehké a těžké nákladní vozy
  • pneumatiy pro autobusy
  • speciální pneumatiky
  • pneumatiky pro elektromobily
  • a jine "speciální pneumatiky"
  • kompletní sada kol (ocelové a hliníkové ráfky)
  • sněhové řetězy

Naše rychlost je impozantní.

Zvýhodňujeme Vám život a dodáme, přirozeně, naše zboží na jakoukoli adresu, kterou si přejete. A to opravdu rychle. Aby bylo možné zůstat schopny okamžitých dodávek i v sezónních vrcholech vyměnit pneumatiky, jsme vytvořili zálohu obrovské množství pneumatik, které udržují uložena a připravena k odeslání.

Zákulisí.

Úspěch hovoří jasnou řečí. Společnost Delticom AG je společnost, která prostřednictvím této nabídky webshopu je nejlepším důkazem pro toto tvrzení. Tato německá společnost je kotována na burze od roku 2006 a od roku 2008 je uveden na S-DAX, seznam sto největších německých společností. Se svými více než 100 on-line obchodů ve více než 40 zemích světa a počet celkových ročních prodejů přibližně v hodnotě 500.000.000,00 Eur, Delticom se stala předním prodejcem pneumatik v Evropě. Ve velkoobchodních subdoménech, naše společnost prodává pneumatiky velkoobchodům po celém světě. Další informace o společnosti lze nalézt na www.delti.com.

pneushop.cz