SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Moda4U.cz - Značková móda levně

Moda4U.cz - Značková móda levně

5 hodnocení

Adresa: http://www.Moda4U.cz

Email: moda4u@moda4u.cz

Telefon: 728815484

Tady dobře nakoupíte! Oblečení a móda velmi výhodně. Dámská móda. Každý týden nové zboží! Šaty, společenské šaty, plesové šaty, svatební šaty, šaty pro plnoštíhlé, kabáty, saka, bundy, kostýmy. Spodní prádlo, plavky, povlečení.

Moda4U.cz - Značková móda levně

Značková móda levně

Oblečení a móda předních návrhářů za velmi výhodné ceny. Každý týden nové zboží, navštěvujte nás proto pravidelně. Získáte luxusní oblečení z kvalitních materiálů, jako jsou vlna, hedvábí, kašmír, bavlna za zlomek ceny. Jedná se o výprodej přebytků z nadvýroby nebo kolekcí, kde již není k dispozici celá škála velikostí. Tyto kusy jsou pak od výrobce nabízeny s vysokými slevami. Nabízíme značky APART, HEINE, Laura Scott, Alba Moda a mnoho dalších. Jde většinou o sortiment pečlivě vyrobený pro německý trh.

Šaty, plesové šaty, společenské šaty, šaty pro plnoštíhlé

V nabídce najdete nádherné luxusní plesové a společenské šaty. Také ženy s plnějšími tvary u nás najdou šaty pro plnoštíhlé, šaty v nadměrné velikosti až do velikosti 58.

Svatební šaty

Nabízíme luxusní svatební šaty značky APART, podívejte se na modely APART, nádhera! Tyto luxusní šaty najdete pod odkazem "exclusive". Pokud nechcete do svatebních šatů investovat tolik, podívejte se pod záložkou "oděvy", kde najdte levné svatební šaty předních módních návrhářů. Svatební šaty levně pro Váš nejkrásnější den v životě.

Plavky, dámské plavky, pánské plavky, jednodílné plavky, dvoudílné plavky

Pro horké letní dny si u nás vyberte nové plavky. Pestrá nabídka!

Nic neriskujete, zboží můžete do 14 dnů vrátit, nebo Vám rádi provedeme výměnu. Při první výměně objednávky neplatíte žádné poštovné, služba první výměna zdarma.

 

Fotogalerie

Značková móda levně, oblečení a módaDámské oblečeníLuxusní šaty, levné šaty, šatySpodní prádlo