SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

MKuchyne.cz

MKuchyne.cz

5 hodnocení

Adresa: http://www.mkuchyne.cz

Email: info@mkuchyne.cz

Telefon: 777286520

Internetový prodej domácích, kuchyňských potřeb a elektronických cigaret včetně příslušenství. Dále prodej grilovacích potřeb, chlebníků a hrnců. Nabídka kořenek, pánví, plynových i elektrických zapalovačů či lahví na šlehačku.

MKuchyne.cz

Hledáte vhodné kuchyňské nože? Na trhu je široká nabídka nožů různých značek, tvarů a kvality. Kuchyňské nože musejí být ostré což je považováno za samozřejmost. Již v dávné historii byly používány nástroje z pazourku, později ze dřeva či kostí používané stejně jako nože, na řezání, bodání, v boji a hlavně při zpracování a oddělování různých materiálů. Jejich trvanlivost byla minimální což dokazují nálezy z vykopávek pravěkých osad. Postupem času se člověk naučil zpracovávat kovy a začal je používat na čepele nožů. Dnes již není ocel tím nejlepším a nejmodernějším materiálem na kuchyňské nože. Tím se stal materiál vyrobený z oxidu zirkoničitého, tzv. keramické kuchyňské nože. Vyznačují se dlouholetou trvanlivostí a netupícím se ostřím. Tyto nože jsou vyhledávány nejen pro svou trvanlivost, ale také pro snadnou údržbu, krájení i měkkých potravinářských surovin, odolnost proti kyselinám, nerezavění a odolnosti vůči skvrnám, svou lehkostí a nelepivostí povrchu. Doporučujeme keramické nože uchovávat odděleně od nožů kovových, v originálním obalu nebo ve stojanu na kuchyňské nože. Pokud keramické nože, přes toto doporučení, budete skladovat společne může se stát, že kovové nože poškodí keramické ostří. Keramické kuchyňské nože poškodíte také při řezání tvrdých předmětů nebo jejich použitím při páčení, v tomto případě se čepel může i zlomit. K dalším dobrým vlastnostem těchto nožů patří například přesnost řezu, nemusí se brousit řadu let, snadná manipulace, perfektně vyvážené těžiště, mytí v myčkách i když někteří výrobci toto mytí nedoporučují z důvodu prasknutí při styku s jiným nádobím a preferují pouze omytí pod tekoucí vodou. Někomu mohou drahé keramické kuchyňské nože připadat jako né zrovna levný módní výstřelek, ale skutečnost, že vydrží ostré mnoho let potvrzuje dobrou investici. I když mají opravdu hodně kladných vlastností, pravděpodobně plně nenahradí kuchyňské nože ocelové. Je proto na uvážení a způsobu používání, jaké kuchyňské nože zvolíte pro běžný každodenní provoz domácích či profesionálních kuchyní.

Několik novinek z MKuchyne.cz.

Strojek na výrobu závitků Orion RollsStrojek na výrobu závitků Orion RollsIntex 57453 Hrací centrum Rainbow RingIntex 57453 Hrací centrum Rainbow RingIntex 3,05 x 1,83 x 0,56 m (58484NP) bílá barva/modrá barvaIntex 3,05 x 1,83 x 0,56 m (58484NP) bHrnek termo nerez 0,45l ORIONHrnek termo nerez 0,45l ORIONPlatinium Světelný LED řetěz 10 diod, kovové srdce, 1,6 m, teplá bíláPlatinium Světelný LED řetěz 10 diod, Fitness King Nafukovací žíněnka GYM TRACK 300 x 100 x 10 cmFitness King Nafukovací žíněnka GYM TRBestway Bazén Steel Pro 3,66 x 0,76 m - 56706Bestway Bazén Steel Pro 3,66 x 0,76 m Vykrajovačka nerez SMAJLÍK úsměv ORIONVykrajovačka nerez SMAJLÍK úsměv ORIONPrkénko bambus 42x29 cm+zásobník nerez ORIONPrkénko bambus 42x29 cm+zásobník nerezLevior Nůž kapesní multifunkčníLevior Nůž kapesní multifunkčníKids World Logická stavebnice LOGIS AUTO bagrKids World Logická stavebnice LOGIS AUBeijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit 450 ksBeijing Lepu Medical Technology SARS-CIntex Filtr cartridgeIntex Filtr cartridgeProfi Tools AKU kotoučová pila M0Y-KT01-18Profi Tools AKU kotoučová pila M0Y-KT0Bestway Steel Pro Frame 3,66 x 0,76 m 56416Bestway Steel Pro Frame 3,66 x 0,76 m Zavírací nůž - RybičkaZavírací nůž - RybičkaNerezová špikovací jehla Westmark PinNerezová špikovací jehla Westmark PinClean Pool 70562004 Solární sprcha Lagoon 30lClean Pool 70562004 Solární sprcha LagGarden King Kovový zavlažovač AQUAJET 8v1 TG7403073Garden King Kovový zavlažovač AQUAJET Odlivka s uchem Sevilla panákyOdlivka s uchem Sevilla panákyNafukovací bazén INTEX 57113 Jednorožec 127x102x69 cmNafukovací bazén INTEX 57113 JednorožeProfi Tools Sada nářadí a příslušenství Hobby 256 ksProfi Tools Sada nářadí a příslušenstvHomeLife Vyhřívaná vesta S-LHomeLife Vyhřívaná vesta S-LBestway  Filtr k bazénům do průměru 366 cmBestway Filtr k bazénům do průměru 36

Načíst další