SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

MKuchyne.cz

MKuchyne.cz

5 hodnocení
Internetový prodej domácích, kuchyňských potřeb a elektronických cigaret včetně příslušenství. Dále prodej grilovacích potřeb, chlebníků a hrnců. Nabídka kořenek, pánví, plynových i elektrických zapalovačů či lahví na šlehačku.

Adresa: http://www.mkuchyne.cz

Email: info@mkuchyne.cz

Telefon: 777286520

MKuchyne.cz

Hledáte vhodné kuchyňské nože? Na trhu je široká nabídka nožů různých značek, tvarů a kvality. Kuchyňské nože musejí být ostré což je považováno za samozřejmost. Již v dávné historii byly používány nástroje z pazourku, později ze dřeva či kostí používané stejně jako nože, na řezání, bodání, v boji a hlavně při zpracování a oddělování různých materiálů. Jejich trvanlivost byla minimální což dokazují nálezy z vykopávek pravěkých osad. Postupem času se člověk naučil zpracovávat kovy a začal je používat na čepele nožů. Dnes již není ocel tím nejlepším a nejmodernějším materiálem na kuchyňské nože. Tím se stal materiál vyrobený z oxidu zirkoničitého, tzv. keramické kuchyňské nože. Vyznačují se dlouholetou trvanlivostí a netupícím se ostřím. Tyto nože jsou vyhledávány nejen pro svou trvanlivost, ale také pro snadnou údržbu, krájení i měkkých potravinářských surovin, odolnost proti kyselinám, nerezavění a odolnosti vůči skvrnám, svou lehkostí a nelepivostí povrchu. Doporučujeme keramické nože uchovávat odděleně od nožů kovových, v originálním obalu nebo ve stojanu na kuchyňské nože. Pokud keramické nože, přes toto doporučení, budete skladovat společne může se stát, že kovové nože poškodí keramické ostří. Keramické kuchyňské nože poškodíte také při řezání tvrdých předmětů nebo jejich použitím při páčení, v tomto případě se čepel může i zlomit. K dalším dobrým vlastnostem těchto nožů patří například přesnost řezu, nemusí se brousit řadu let, snadná manipulace, perfektně vyvážené těžiště, mytí v myčkách i když někteří výrobci toto mytí nedoporučují z důvodu prasknutí při styku s jiným nádobím a preferují pouze omytí pod tekoucí vodou. Někomu mohou drahé keramické kuchyňské nože připadat jako né zrovna levný módní výstřelek, ale skutečnost, že vydrží ostré mnoho let potvrzuje dobrou investici. I když mají opravdu hodně kladných vlastností, pravděpodobně plně nenahradí kuchyňské nože ocelové. Je proto na uvážení a způsobu používání, jaké kuchyňské nože zvolíte pro běžný každodenní provoz domácích či profesionálních kuchyní.

Nové produkty z MKuchyne.cz.

SARO Tekutý krém pro elektrický čistič obuvi ESP006SARO Tekutý krém pro elektrický čističPaddleboard BESTWAY Hydro Force Freesoul Tech Set 11.2Paddleboard BESTWAY Hydro Force FreesoOrion Tenderizér na maso UH/nerezOrion Tenderizér na maso UH/nerezKolébka na zeleninu KDS SedlčanyKolébka na zeleninu KDS SedlčanyTrubička na kremrole 1 ksTrubička na kremrole 1 ksBestway P91098 Nafukovací míč Mickey and friends 51 cmBestway P91098 Nafukovací míč Mickey aKids World Logická stavebnice LOGIS bagr 57 ksKids World Logická stavebnice LOGIS baOdměrka umělohmotná CORRE 0,5lOdměrka umělohmotná CORRE 0,5lDávkovací injekce na marinádu Orion Injection Small, délka 14 cmDávkovací injekce na marinádu Orion InIntex pro bazény Easy Set o průměru 3,96 m (28026)Intex pro bazény Easy Set o průměru 3,Ešus nerez - Tří dílná kempingová sada - ešus Store Line 1Ešus nerez - Tří dílná kempingová sadaDesigner Lounge StříbrnáDesigner Lounge StříbrnáGarden King Kovový zavlažovač AQUAJET 8v1 TG7403073Garden King Kovový zavlažovač AQUAJET Bestway 58460 Zastřešení vířivého bazénu SPA DOME 3,9 x 3,9 x 2,55 mBestway 58460 Zastřešení vířivého bazéHomeLife Vycházková skládací hůl se světlem BH033HomeLife Vycházková skládací hůl se svPlatinium Mobilní ochlazovač vzduchu DELUXE BL-138DLRPlatinium Mobilní ochlazovač vzduchu DHomeLife Organizér do zásuvky 12 přihrádekHomeLife Organizér do zásuvky 12 přihrMarinovací injekce a jehla - Dávkovač - marin ASSMarinovací injekce a jehla - Dávkovač Kids World Logická stavebnice LOGIS AUTO bagrKids World Logická stavebnice LOGIS AUSpirála - pružina pro elektrickou plničku cigaret PROFESSORSpirála - pružina pro elektrickou plniIntex Kompresor 66635 Mini USB 5V DC/2AIntex Kompresor 66635 Mini USB 5V DC/2Zdobicí silikonový sáček se 6 tryskamiZdobicí silikonový sáček se 6 tryskamiAlkalická baterie AAA GP, 1.5V, Super Alkaline, 8 ksAlkalická baterie AAA GP, 1.5V, Super Profi Tools Klíč očkový 12 ksProfi Tools Klíč očkový 12 ks

Načíst další