SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Miele Elektro Vlášek

Miele Elektro Vlášek

6 hodnocení

Adresa: https://elektrovlasek.cz

Email: info@elektrovlasek.cz

Telefon: 777 922 700

Autorizovaný prodejce a e-shop s domácími spotřebiči Miele. Již 17 let se zabýváme prodejem a odbornou instalací spotřebičů Miele. Při návštěvě našeho kamenného obchodu v Hradci Králové, v ulici Mrštíkova 2140/11, nebo v Pardubicích, v ulici Pernerova 2802, Vám profesionální a vyškolený personál předvede a případně doporučí dle Vašich požadavků přístroje k Vaší spokojenosti. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem.

Miele Elektro Vlášek

O Elektro Vlášek

Již 17 let se zabýváme prodejem a odbornou instalací spotřebičů do domácnosti. Jsme autorizovaný prodejce domácích spotřebičů MIELE. Při návštěvě našeho kamenného obchodu v Hradci Králové, v ulici Mrštíkova 2140/11, nebo v Pardubicích, v ulici Pernerova 2802, Vám profesionální a vyškolený personál předvede a případně doporučí dle Vašich požadavků přístroje k Vaší spokojenosti. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem.

Proč Miele?

Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Tím myslíme: Děláme vše pro to, abychom byli „vždy lepší“ než všichni ostatní dodavatelé a „vždy lepší“, než už jsme. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze očekávat. Díky tomu je Miele jedinečné. Výběrem značky Miele jste učinili moudré a pravděpodobně i životní rozhodnutí.

Fotogalerie

Miele Center Vlášek Hradec KrálovéMiele Center Vlášek Hradec Králové