SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

MH Sexshop

MH Sexshop

5 hodnocení

Adresa: https://www.mhsexshop.com

Email: obchod@mhsexshop.com

Telefon: +420 608 926 623

On-line sexshop zaměřený na latex, latexové oblečení, lak, kůži, bdsm, bondage, fetish ... V sortimentu sexshopu nechybí pomůcky pro elektrosex, piss nebo clinic sex. Nezapomínáme ani na klasické zboží jako vibrátory, dilda, vakuové pumpy, panny nebo erotické prádlo.

MH Sexshop

MH Sexshop je internetový obchod založený v roce 2004. Ačkoliv se jedná na první pohled o klasický sexshop, kterých je na internetu spousty, MH Sexshop se přece jen trochu liší. Od začátku bylo cílem nabízet spíše netradiční sortiment, který se jinde sežene buďto v malém množství nebo vůbec. Co je tedy hlavním artiklem tohoto obchůdku?
Jedná se především o latexové, kožené a lakové oblečení, pr...ádlo a pomůcky, veškerá výbava pro S/M, bondage, jako jsou pouta, biče, roubíky, dále elektrosex, latexové povlečení apod.
Možná si řeknete, že na tom není nic neobvyklého a nabízí to každý jiný sexshop, ale ... Částečně máte možná pravdu, ale vězte, že většina obchodů nabízí tyto záležitosti jen okrajově, protože je to také okrajový sortiment jejich dodavatelů a většinou vám při nákupu také moc neporadí. Jednou z nejčastějších chyb těchto prodejců je neznalost materiálů, konkrétně latex, lak a PVC. Jedná se o naprosto odlišné materiály a zrovna v tomto oboru na nich velmi záleží. Ve spoustě e-shopů vidíte, jak mají tyto věci pomíchané a to je hlavní důkaz, že neví, co vlastně prodávají. Je to jako kdyby obchod s koženým zbožím mezi koženými kalhotami nabízel manžestráky nebo tesilky.
V případě MH Sexshopu je to zcela opačně. BDSM, fetish a bondage jsou zde na prvním místě a pokud si při výběru nejste něčím jistí, ochotně vám poradí a objasní případné nejasnosti. Důkazem profesionality je opakovaná spolupráce a sponzoring několika českých Fetish Party a to téměř od samého začátku působení na českém trhu.
Těm, kteří stále váhají, zda svůj šatník rozšířit o nějaký ten latexový kousek nebo těm, co by v sexu rádi vyzkoušeli něco bizarního, vřele doporučujeme.

Fotogalerie

MH Sexshop