SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Kytinka.cz - kojenecké zboží a potřeby

Kytinka.cz - kojenecké zboží a potřeby

5 hodnocení
Eshop Kytinka.cz Vám nabízí veškeré kojenecké potřeby pro Vaše nejmenší. Vybrat si můžete z obrovského sortimentu kojeneckého oblečení, hraček i potřeb pro cestování.

Adresa: http://www.kytinka.cz

Email: info@kytinka.cz

Telefon: 775 655 699

Kytinka.cz - kojenecké zboží a potřeby

Obchod Kytinka.cz nabízí kompletní sortiment kojeneckého zboží a potřeb.

Prvním pilířem naší nabídky je kojenecké oblečení. V nabídce máme jednobarevné i vícebarevné dětské oblečení s motivy i bez motivů. Všechny kategorie jsou plné zajímavého zboží, např. dupaček máme téměř 300 druhů. Stejného počtu dosahují kojenecká body, ostatní oblečení máme vždy v počtu několika desítek druhů, ať už se jedná o polodupačky, capáčky nebo různé druhy zimního oblečení.

Druhým pilířem jsou další kojenecké potřeby kromě oblečení. Máme hračky, láhve, potřeby pro přebalování a koupání. Na co si vzpomenete, u nás určitě vyberete.

Třetím pilířem našeho eshopu jsou potřeby pro cestování s kojencem. V nabídce máme autosedačky od 0 do 36 kg, které se dají umístit jak po směru, tak proti směru jízdy. Pokud se zrovna nepohybujete autem lze vybrat z dětských kočárků nebo velmi oblíbených klokanek (nosítek pro děti). Při cestě na delší dobu je vhodné mít dětskou postýlku, která zajistí dítěti pohodlí, bezpečí a spokojený spánek.

Veškeré zboží, které na našem eshopu uvidíte máme vždy skladem.

Náhled internetové stránkyVzled internetové stránky obchodu Kytinka.cz - kojenecké zboží a potřebyObrázek byl vytvořen 9. 8. 2015