SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Kuna - Svetry Alpaka, Vikuňa, Bavlna pima

Kuna - Svetry Alpaka, Vikuňa, Bavlna pima

6 hodnocení

Adresa: http://www.kuna-store.cz

Email: obchod@kuna-store.cz

Telefon: 283933867

Oblečení ze vzácných přírodních vláken: alpaka, vicuňa či pima bavlna. Obohaťte svůj styl o nevšední produkt vysoké kvality - staňte se s námi součástí životního stylu značky KUNA. Nevšední peruánská módní značka Kuna je inspirována dochovaným textilním dědictvím Inků. Obohaťte svůj styl okouzlujícími vzory a nevyzpytatelnými barvami, uzpůsobenými náročnému vkusu Evropanů.

Kuna - Svetry Alpaka, Vikuňa, Bavlna pima


S cílem vytvořit peruánskou mezinárodní značku, která by cestovala po světě a předávala historické hodnoty svého lidu, tak vznikla značka KUNA.
Módní lifestylová značka inspirovaná velkolepým textilním dědictvím Inků: magickým světem barev a textur a cenných přírodních vláken vlny alpaky a vikuňi a bavlny Pima.

Kuna je hrdá na to, že může navázat na ducha tisíciletého peruánského dědictví výroby textilu. Spojuje v sobě zručnost a tradiční vědomosti chovatelů a rukodělných umělců z And s nejmodernějšími technologiemi a současným módním designem, a svým zákazníkům tak nabízí pravý peruánský poklad.

Slogan „Nechte se pohladit rukou And" vybízí zákazníky k tomu, aby pocítili na vlastní kůži nejjemnější vlákna přírody.

Barvy značky Kuna jsou inspirovány tyčícími se Andami: Zelená evokuje suchý, zelený andský podzim, zatímco červená vyvolává pocity tepla.