SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Kompresory Vzduchotechnika

Kompresory Vzduchotechnika

7 hodnocení
Kompresory vzduchotechnika je nový internetový obchod s průmyslovou technikou v oblasti vzduchotechniky. E-shop se specializuje na kompresory, pístové, šroubové, potravinářské, bezolejové, rozvody vzduchu, pneumatické nářadí, pistolovou techniku a spousty dalších produktů z oboru stlačeného vzduchu jako je požární hadice, hadice, šroubení, spojky, rychlospojky, rotační spojky, armatury a kulové kohouty i v trojcestném provedení. Na veškeré produkty nabízí shop telefonickou technickou podporu.

Adresa: http://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/

Email: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Telefon: 311532091

Kompresory Vzduchotechnika

Přístroje na míru

Firma Ing. Zdeněk Štuksa funguje jako kvalitní a spolehlivý výrobce automatizační techniky a jednoúčelových strojů. Vyrobíme stroj šitý na míru Vašim potřebám. Obstaráme servis i opravy konkrétní techniky a to jak standardní, tak na zakázku vyrobené.

V oblasti kompresorů a vzduchotechniky zajistíme:

 • Služby a výrobky na zakázku dle individuálních potřeb
 • Standardizované produkty
 • Návrhy a montáže rozvodů vzduchu
 • Poradenství v oblasti vzduchotechniky

Internetový obchod s kompresory a příslušenstvím

Provozujeme internetový obchod s širokým sortimentem kompresorů, měřící techniky, spojovacího materiálu, pneumatického nářadí, sad na úpravu vzduchu, rozvodů a hadic, zaměřený předevšm na kompresory.

V naší nabídce najdete především:

 • Bezolejové kompresory (díky zvláštním třecím a těsnicím kroužkům nepotřebují olej k promazávání, ideální pro příležitostné použití)
 • Pístové kompresory (tradiční typ kompresorů)
 • Potravinářské kompresory (určené především pro čepování piva, vyznačují se tichým provozem a snadnou manipulací)
 • Dentální kompresory (určené pro využití ve zdravotnictví, zejména do zubařských ordinací)
 • Šroubové kompresory (novější typ kompresorů)
 • Veškeré příslušenství
 • Tlakové nádoby

Využít můžete GARANCI CENY u výrobků, které jsou označené speciálním logem. U takových produktů je garantována nejnižší cena na trhu.

Technická dokumentace a katalogy ke stažení

Kromě internetového obchodu stránky obsahují také katalogy produktů v PDF, které si můžete stáhnout a vytisknout. Potřebujete-li kompletní technickou dokumentaci produktů, můžete zavítat na stránku Produktové listy.

Nahlédnout můžete do naší fotogalerie či sekce novinek, kde najdete články, rady a novinky z oblasti průmyslové vzduchotechniky.

Proč se obrátit na nás

Firma Ing. Zdeněk Štuksa si zakládá na osobním a vstřícném přístupu k zákazníkům. V našem eshopu nabízíme cenově dostupné produkty a zlevněné zboží. V oblasti kompresorů a vzduchotechniky nabízíme pouze špičkové výrobky. Využijete služeb profesionální firmy s mnohaletými zkušenostmi v oboru.