SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

KNIHCENTRUM.cz

KNIHCENTRUM.cz

6 hodnocení

Adresa: http://www.knihcentrum.cz/

Email: obchod@knihcentrum.cz

Telefon: +420 597 490 490

KNIHCENTRUM.cz je internetové knihkupectví, které nabízí široký sortiment knih, rychlé dodání a výhodné ceny. Při objednávce nad 500 Kč je doprava zdarma. V sortimentu knihkupectví naleznete beletrii pro děti a dospělé, komiksy, učebnice, odbornou literaturu, encyklopedie, kuchařky a mnoho dalšího. Knižní novinky i bestsellery jsou zde v prodeji za velice výhodné ceny, levné knihy se slevami až 90%.

KNIHCENTRUM.cz

KNIHCENTRUM.cz je internetové knihkupectví s rozsáhlým sortimentem knih, rychlou expedicí a výhodnými cenami. V nabídce knihkupectví naleznete beletrii pro děti a dospělé, komiksy, učebnice, odbornou literaturu, encyklopedie, příručky, mapy, kalendáře, audioknihy, deskové hry i doplňkový sortiment. Knižní novinky i bestsellery jsou zde v prodeji za velice výhodné ceny, levné knihy se slevami až 90%. Při nákupu nad 500 Kč je doprava zdarma.

E-shop se sídlem v Ostravě nabízí možnost zaslání objednávky Českou poštou na dobírku nebo po platbě on-line. Objednávku si můžete také osobně vyzvednout ve výdejním místě v Ostravě - Kunčicích a v kamenných prodejnách KNIHCENTRUM.cz.

V brněnské prodejně KNIHCENTRUM Caffé probíhají celoročně autogramiády, besedy a autorská čtení oblíbených autorů a známých osobností.

KNIHCENTRUM.cz přináší čtenářům aktuální informace z knižního trhu na Facebooku, Twitteru, Google+ a na webu KNIHCENTRUM-revue.cz.