SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

KetoMix

KetoMix

0 hodnocení

Adresa: https://www.ketomix.cz/

Email: dotazy@ketomix.cz

Telefon: +420 607 487 417

E-shop s keto produkty. Proteinová dieta - KetoMix

KetoMix

KetoMix – unikátní česká dieta

 

Jedinečný způsob, jak se dostat do skvělé kondice bez hladovění a mnoha hodin strávených cvičením, nabízí dieta KetoMix. Za reálnými výsledky stojí desetitisíce spokojených zákazníků a mnoho výzkumů.

 

 

 

 

Princip diety jde přímo do tukových zásob, které se snaží zničit bez hladovění a složitého počítání kalorií. Tým z KetoMix.cz spolu s výživovými poradci vyvinul speciální proteinová jídla. Ty si můžete sami z pohodlí domova rychle a snadno připravit a vždy si skvěle pochutnáte. V současnosti je v nabídce 22 jídel.

 

Vy se nemusíte ztrácet v kalorických tabulkách a za všech okolností máte jistotu, že přijímáte dostatek vlákniny, vitamínů a minerálních látek. Neobsahují žádné chemické přísady ani glutamáty.

 

 

 

 

Nakupovat můžete celé jídelníčky, ale i jednotlivé suroviny. V nabídce jsou proteinové nápoje, polévky, tyčinky, omelety, palačinky, pečivo, kaše, pudink, čokolády, sladkosti a doplňky stravy.

 

S čímkoliv si nebudete vědět rady, Vám rádi pomohou na zákaznické podpoře 7 dní v týdnu. Na webových stránkách se můžete inspirovat mnoha recepty a cokoliv Vám dojde, budete mít do 2 dnů doma, třeba skrze 1 562 výdejních míst.

 

 

 

 

Využít můžete dopravy zdarma nebo mnoha slevových akcí, které se průběžně mohou objevit! Neváhejte ani minutu a začněte se ve vlastním těle cítit jednoduše skvěle!