SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Genarium

Genarium

5 hodnocení
Genetický test původu jako luxusní dárek v nádherném balení. Testuje se otcovská linie (Slovan, Kelt, Germán atd.) nebo mateřská linie (Velda, Tara, Kateřina atd.)

Adresa: http://www.genarium.cz

Email: info@genarium.cz

Genarium

Chcete své blízké potěšit originálním a luxusním dárkem, ke kterému se budou vracet ještě po letech? Potom je GENARIUM (genetický test původu) tou správnou volbou.

Sada pro odběr vzorku DNA je dodávána v nádherném balení, jehož grafické provedení na první pohled upoutá a které je samo o sobě malým uměleckým dílem. Výsledek testu je pak uveden na certifikátu ve výrazném a vkusném výtvarném provedení na kvalitním papíře s osobním podpisem specialisty odpovědného za provedení testu. Takový certifikát bude ještě po letech ozdobou interiéru Vašeho domova či kanceláře.

Genarium je dárkem, který spojuje lidi. Pokud rozumíte svému genetickému původu, můžete se společně zamýšlet nad různými situacemi a hledat pro ně taková řešení, která odpovídají Vašim možnostem a temperamentu. Často jste také lépe schopni navzájem tolerovat své chyby a svá omezení.