SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Ecko-shop

Ecko-shop

7 hodnocení
Chceš vypadat cool vyber si značku ECKO. Máme pro Tebe velký výběr streetového a hip hop oblečené od značek Ecko unltd a Ecko Red. Na ulici můžeš také vyrazit v obleční od Sir Benni Miles nebo G-Unit. Image doplníš kšiltovkou New Era.

Adresa: http://www.ecko-shop.cz

Telefon: 210211100

Ecko-shop

Ecko-shop.cz nabízí široký výběr streetového a hip hop oblečení od značek ECKO unltd a ECKO RED, najdete zde ale také proslulé kšiltovky New Era oblečení Sir Benni Miles, nebo G-Unit. Hip hop shop Ecko-shop.cz nabízí výhodné dodací podmínky! Při objednávce jakéhokoli zboží nad 2000 Kč neplatíte za dopravné ani balné. Při nákupu za méně něž 2000 Kč je dopravné jednotné 100 Kč.

Pokud jste zde nenašli to, co Vás zajímá, napište nám na info@ecko-shop.cz a pokusíme se Vámi požadované zboží obstarat v co nejkratším termínu! Náš hip hop shop zasílá zboží i na Slovensko. Hip hop oblečení jako je ECKO RED a ECKO UNLTD. není jen pro vyznavače hip hop hudby, nebo příznivce break dance, ale pro každého kdo má rád uvolněný a svobodný styl života a právě proto se dnes značka Ecko těší velké oblibě. Hip hop oblečení nosí hlavně mladí lidé, kteří se chtějí kvalitně a stylově oblékat.

Vyberte si mikiny, trička ECKO, kšiltovky New Era, nebo teplákové soupravy doplňky, nebo bundy. Značku ECKO dnes oblékají rappeři, celebrity, hip hopoví nadšenci, ale také všichni, kteří mají rádi uvolněný styl. Hip hop oblečení značky Ecko je kvalitní a má vychytaný design. Vyberte si oblečení a doplňky značky ECKO na eshopu Ecko-shop.cz.

Fotogalerie

ECKO SHOP