SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Drogerie Temat

Drogerie Temat

5 hodnocení
Internetový obchod s drogerií, který vám nabízí díky napojení přímo na výrobce jedinečné české i zahraniční výrobky za ještě lepší ceny. Prací prášky, čistící prostředky, vlasová kosmetika, dětská drogerie a mnoho dalšího. Sledujte pravidelné slevy a akční ceny. K nákupu nad 599,- Kč od nás každý dostane dárek. Poštovné nad 1199,- Kč zdarma.

Adresa: http://www.drogerietemat.cz

Email: info@drogerietemat.cz

Telefon: +420 724 499 693

Drogerie Temat

Náš internetový obchod s drogerií vám nabízí díky napojení přímo na výrobce jedinečné české výrobky za ještě lepší ceny. Našim cílem je poskytnout vám špičkové služby jako každodenní expedici, široký výběr v sortimentu a možnost velkoobchodních podmínek.

Ke každému výrobku vám poskytneme odbornou pomoc a jsme připraveni zodpovědět vaše dotazy. Pokud nechcete zmeškat náš sortiment v ještě výhodnějších akcích, přihlaste se pro odběr novinek emailem.

Když nakoupíte nad 599,- Kč u nás na e-shopu, nebo na kamenné pobočce, dostanete od nás dárekPři objednání nad 1199,- zákazník nehradí poštovné za zakoupené zboží, pošleme vám ho zdarma.

Nabízíme vlastní značky Tersy, Carene, Total. Cílem naších výrobků je prodávat české výrobky za co možná nejnižší cenu na českém trhu pro maloodběratele. Naše značky se prosadily také v zahraničí. Kvalita a zpracování výrobků je vždy na prvním místě.

Fotogalerie

Drogerie Temat