SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Display-LCD.cz

Display-LCD.cz

5 hodnocení
Prodej a opravy LCD displejů.

Adresa: http://www.display-lcd.cz

Email: info@display-lcd.cz

Telefon: 377420110

Display-LCD.cz

E-shop s LCD displeji - Display-LCD.cz

Sháníte-li nový, repasovaný nebo LCD displej s drobnou výrobní vadou je e-shop Display-LCD.cz pro vás tou správnou volbou.
LCD displej si v přehledné navigaci e-shopu jednoduše vyberete. Vybírat je možné dle úhlopříčky, modelu displeje a nebo modelu notebooku do kterého display hledáte. Display-LCD.cz má k dispozici jedny z největších skladových zásob v ČR. V nabídce e-shopu Display-LCD.cz jsou také displeje s "drobnou výrobní vadou". Tyto displeje jsou také nové a se zárukou, ale mají z výroby drobnou vadu (např. vadné 1-2pixely). Nenajdete-li v nabídce požadovaný displej, stačí poslat poptávku pomocí chatu, kontaktního formuláře nebo e-mailu.
Pokud si nejste jisti s výběrem vhodného displeje, je vám k dispozici on-line chat, telefon nebo email, kde vám rádi s výběrem poradí. Display-LCD.cz nabízí také službu výměny nefunkčního či poškozeného displeje ve vašem notebooku. Služba je dostupná kdekoliv v ČR a funguje tak, že notebook od vás sveze přepravní služba do servisního centra Display-LCD.cz, následně je zajištěna výměna displeje a notebook s vyměněným displejem odeslán zpět zákazníkovi. Zákazníci mohou doručit notebook na výměnu displeje také osobně přímo do servisního centra Display-LCD.cz v Plzni.
V servisním centru se provádí také opravy LCD displejů, mobilních zařízení Apple, čteček (mobilních terminálů) a záchrana dat.