SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

DH Art

DH Art

5 hodnocení
Výroba a prodej autorských šperků, korálků, bižuterie a bižuterních komponentů. Korálky a náramky ve stylu Pandora, náhrdelníky, náušnice, vlasové a módní doplňky, zakázková výroba. Každý šperk či korálek vyrábím ručně a každý kus je jedinečný. Pokud toužíte po originálním šperku, jste na správné adrese.

Adresa: http://holikova-art.firemni-web.cz/

Email: holikova-art@centrum.cz

Telefon: 776685846

DH Art

 

Výroba a prodej autorských šperků, korálků, bižuterie a bižuterních komponentů. Korálky a náramky ve stylu Pandora, náhrdelníky, náušnice, vlasové a módní doplňky, zakázková výroba.Každý šperk či korálek vyrábím  ručně a každý kus je jedinečný. Pokud toužíte po originálním šperku, jste na správné adrese.

 

Fotogalerie

DH ArtDH ArtDH Art

Nové produkty z DH Art.

Náušnice skrz ucho - Lemur- PRODÁNO!Náušnice skrz ucho - Lemur- PRODÁNO!Souprava šperků KaramelováSouprava šperků KaramelováBižuterní zapínání americké  - srdíčko Ø14mm.Bižuterní zapínání americké - srdíčkoNáušnice Brunetky v kruhu III.- PRODÁNO!Náušnice Brunetky v kruhu III.- PRODÁNBižuterní zapínání - háčekBižuterní zapínání - háčekNáramek Dámská jízda- PRODÁNO!Náramek Dámská jízda- PRODÁNO!Náhrdelník Tváří v tvář I.Náhrdelník Tváří v tvář I.Fotoalbum na zakázku - velké- PRODÁNOFotoalbum na zakázku - velké- PRODÁNOSouprava šperků Zelené kvítkySouprava šperků Zelené kvítkyNáramek N732- PRODÁNONáramek N732- PRODÁNODívka s růžemiDívka s růžemiNáušnice Meruňkové perličky U719Náušnice Meruňkové perličky U719Kaplík 12 mmKaplík 12 mmSpojovací kroužek 5 mm - barva stříbrnáSpojovací kroužek 5 mm - barva stříbrnBrož Růžový květ H710Brož Růžový květ H710Fotoalbum na přáníFotoalbum na přáníKovové průvleky do korálků - černé / 50 ksKovové průvleky do korálků - černé / 5Čelenka Červený květ- PRODÁNOČelenka Červený květ- PRODÁNOSouprava šperků růžováSouprava šperků růžováNáhrdelník Růžové perličky K723Náhrdelník Růžové perličky K723Puzeta s ploškou k nalepení 1 párPuzeta s ploškou k nalepení 1 párKaplík starozlatýKaplík starozlatýNáušnice sv.modré pruhy - peckyNáušnice sv.modré pruhy - peckySouprava šperků Hadí vzorSouprava šperků Hadí vzor

Načíst další