SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

DH Art

DH Art

5 hodnocení

Adresa: http://holikova-art.firemni-web.cz/

Email: holikova-art@centrum.cz

Telefon: 776685846

Výroba a prodej autorských šperků, korálků, bižuterie a bižuterních komponentů. Korálky a náramky ve stylu Pandora, náhrdelníky, náušnice, vlasové a módní doplňky, zakázková výroba. Každý šperk či korálek vyrábím ručně a každý kus je jedinečný. Pokud toužíte po originálním šperku, jste na správné adrese.

DH Art

 

Výroba a prodej autorských šperků, korálků, bižuterie a bižuterních komponentů. Korálky a náramky ve stylu Pandora, náhrdelníky, náušnice, vlasové a módní doplňky, zakázková výroba.Každý šperk či korálek vyrábím  ručně a každý kus je jedinečný. Pokud toužíte po originálním šperku, jste na správné adrese.

 

Fotogalerie

DH ArtDH ArtDH Art

Několik novinek z DH Art.

Spona do vlasů V196- PRODÁNOSpona do vlasů V196- PRODÁNONáramek N727- PRODÁNONáramek N727- PRODÁNOPuzeta s ploškou k nalepení 50 ksPuzeta s ploškou k nalepení 50 ksNáhrdelník Valentýnské srdce S19Náhrdelník Valentýnské srdce S19Náušnice námořnické modré- VYPRODÁNONáušnice námořnické modré- VYPRODÁNONáušnice RybkaNáušnice RybkaNáušnice U745Náušnice U745Šperk na zakázkuŠperk na zakázkuNáramek N732- PRODÁNONáramek N732- PRODÁNOSpona do vlasů Tváří v tvář II.Spona do vlasů Tváří v tvář II.Koncovka na kůži 10x4x3 mm- PRODÁNO!Koncovka na kůži 10x4x3 mm- PRODÁNO!Náhrdelník Zelené perličky K735Náhrdelník Zelené perličky K735Souprava šperků KiwiSouprava šperků KiwiNáušnice Růžové perličkyU722Náušnice Růžové perličkyU722Ketlovací nýt 50 mmKetlovací nýt 50 mmŠňůra bavlněná Ø2mm černáŠňůra bavlněná Ø2mm černáŠperkovnice duhováŠperkovnice duhováBižuterní kaplík Ø11mmBižuterní kaplík Ø11mmNáušnice Popsané malé - zelenéNáušnice Popsané malé - zelenéSpona do vlasů Antik -VYPRODÁNOSpona do vlasů Antik -VYPRODÁNOSouprava šperků SýrSouprava šperků SýrSouprava AzurováSouprava AzurováNáramek MěděnýNáramek MěděnýNáhrdelník ModřenkyNáhrdelník Modřenky

Načíst další