SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Decathlon.cz

Decathlon.cz

5 hodnocení

Adresa: https://www.decathlon.cz

Telefon: +420 228 800 008

Sportovní příslušenství, oblečení, obuv, výživa. Sportovci z desítek sportů si vyberou vybavení na Decathlon.

Decathlon.cz

DECATHLON - profesionální zázemí pro 70 druhů sportů

Ať už se věnujete jakémukoliv sportu, v Decathlonu se můžete spolehnout na perfektní vybavení za dostupné ceny. V nabídce najdete sportovní vybavení dle druhu sportu, sportovní obuv a samozřejmě funkční oblečení a doplňky. Důležité je také to, že si vyberou všichni členové rodiny - od malých dětí, až po prarodiče. 


 

 

Aby byla zajištěna maximální kvalita produktů podle nejnovějších trendů včetně naprosto spolehlivého zákaznického servisu, je v Decathlonu kladen důraz na:

  • vlastní inovaci a vývoj výrobků, na které se podílí 50 výzkumníků. Výsledkem jejich práce je správné pochopení funkcí lidského těla v přirozeném prostředí a tvorba sportovního vybavení dle jeho potřeb.

  • sledování aktuálního dění ve světě sportu a přizpůsobování výrobků potřebám sportovců

  • maximální dostupnost zboží, aby byl zákazník vždy spokojen.

  • možnost zakoupit si výrobky odkudkoliv a kdykoliv. Nakupovat můžete kdykoliv online nebo osobně na prodejnách. Decathlon nyní najdete ve 56 zemích světa, v České republice je nyní dostupných 25 prodejen. Využít můžete také možnost rezervace zboží online a zakoupení na konkrétní pobočce.

  • perfektní služby zákazníkům. I přes maximální důraz na kvalitu zboží se může stát, že potřebujete zboží vrátit. Pokud se tak stane, máte na vrácení dokonce 90 dní a k jeho vrácení stačí paragon nebo pouze věrnostní karta Decathlon. Už se více nemusíte obávat o ztrátu paragonu.


  • fungující zázemí v podobě servisu sportovního vybavení, možnost potisku oblečení a nabídky medailí a pohárů 

V Decathlonu se můžete vždy spolehnout na širokou nabídku produktů, příjemné ceny a možnost nakoupit pro celou rodinu.