SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Darlings.cz

Darlings.cz

5 hodnocení

Adresa: http://www.darlings.cz

Email: info@darlings.cz

Telefon: 728 512 013

Obchod s produkty pro chovatele domácích mazlíčků a také s dárky pro lidi. Gadgety i dárky seriózními.

Darlings.cz

Náš sortiment tvoří chovatelské potřeby pro psy, kočky, hlodavce, exotické ptactvo, fretky, dále akvaristiku a teraristiku. Pro dvounohé miláčky máme připravenu sekci žertovných dárků, tzv. gadgetů, ale také dárků ryze praktických.

Mezi naše přednosti patří sympatická výše poštovného 69,- Kč, velmi rychlá expedice zboží, pokud jej máme skladem a kvalitní servis. Nakupovat můžete nonstop. Ceny držíme při zemi.

Sklad, který neustále rozšiřujeme, máme ve městě Louny. Nabízíme zdarma osobní odběr zboží nebo také zdarma rozvoz po Lounech.

Několik novinek z Darlings.cz.

Keramická miska 1,4l/20cm - hnědá/bílá + motiv tlapkyKeramická miska 1,4l/20cm - hnědá/bíláNáhradní škrábací válec 12x50cmNáhradní škrábací válec 12x50cmPlyšový váleček s myškou 8 cm TRIXIEPlyšový váleček s myškou 8 cm TRIXIESkleněný pilník na nehtySkleněný pilník na nehtyOdstraňovač očního výtoku 50mlOdstraňovač očního výtoku 50mlNerez stojánek + 2 misky 0,45l/12cmNerez stojánek + 2 misky 0,45l/12cmMagická levitující koule FushigiMagická levitující koule FushigiSada zubní péče - TRIXIESada zubní péče - TRIXIEFell-aufbau šampon - uvolňuje zplstnatělou srst 250ml TRIXIEFell-aufbau šampon - uvolňuje zplstnatVáleček na odstranění chlupů z oděvu 60listů TRIXIEVáleček na odstranění chlupů z oděvu 6Color šampon-černý 250ml TRIXIE - pro tmavé nebo černé psyColor šampon-černý 250ml TRIXIE - pro Budík s terčem - černýBudík s terčem - černýŠkrábací ROLL pro kočky 23x20cm - modrýŠkrábací ROLL pro kočky 23x20cm - modrBoxerBoxerKlipsa proti chrápáníKlipsa proti chrápáníMagický hrnek srdceMagický hrnek srdceBuffalo píšťalka z buvolího rohu 6cm TRIXIEBuffalo píšťalka z buvolího rohu 6cm TEfilační nůžky prostřihávací oboustranné 18 cmEfilační nůžky prostřihávací oboustranNůž pro houbařeNůž pro houbařeOchranná mříž do boku okna, zkosená 62 x 8 / 16 cmOchranná mříž do boku okna, zkosená 62Cat Aktivity SOLITAIRE - zábavná deska se 7 míčky 20 cmCat Aktivity SOLITAIRE - zábavná deskaBudík s terčem - bílýBudík s terčem - bílýUpevňovací kotva - spirála 40cm/9mmUpevňovací kotva - spirála 40cm/9mmFalešný kámenFalešný kámen

Načíst další