SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

České aerolinie

České aerolinie

5 hodnocení
Letenky do více než 100 destinací po celém světě. Odlety z Prahy, Ruzyně.

Adresa: https://www.csa.cz/cz-cs/

Telefon: +420 239 007 007

České aerolinie

Czech Airlines - České aerolinky

Czech Airlines nebo také České aerolinie jsou evropskou leteckou společností. Společnost byla založena v roce 1923, takže letos, v roce 2018, slaví 95. výročí svého fungování. Jedná se o jednu z pěti nejstarších leteckých společností na světě, a proto těží z dlouholetých zkušeností a tradic.

Czech Airlines kladou důraz na kvalitu a bezpečnost svých služeb. Cestujícím je k dispozici moderní letadlová flotila, zkušení piloti a ochotný personál. Protože je stále větší důraz kladen na snižování emisí a negativního vlivu letecké dopravy na životní prostředí, letadla se postupně modernizují a vylepšují. Letadlový park Českých aerolinií prošel výraznou obměnou v posledních 20 letech. České aerolinie mají v současnosti k dispozici 17 letadel, která jsou využívána jak pro pravidelné, tak charterové lety, ale i pro přepravu zboží a zásilek.

Společnost Czech Airlines je členem celosvětové aliance leteckých společností SkyTeam. Svým cestujícím tak nabízí mnoho výhod, jako je sbírání leteckých mil, vstup do letištních salonků či zjednodušené odbavení.

Jedná se o spolehlivou leteckou společnost s dlouholetou tradicí, která přepravuje cestující do mnoha světových destinací. České aerolinie se specializují zejména na lety po Evropě. Mezi země, do kterých létá, patří například Itálie, Francie, Řecko, Španělsko, Portugalsko, Velká Británie, Německo, Turecko, Albánie, Rumunsko, Slovensko, Chorvatsko, Švédsko, Island, Bulharsko, Ukrajina nebo Rusko. Z mimoevropských destinací můžete navštívit země, jako jsou Čína, Jižní Korea, Vietnam, Spojené Arabské Emiráty, Izrael, Egypt, Kypr, USA a dokonce i Mexiko.

Czech Airlines nabízejí lety za rozumné ceny včetně kompletního servisu. Lety po Evropě začínají na velmi příznivých cenách již okolo 1000 Kč za jednosměrný let například do Bruselu, Kodaně, Říma, Milánu nebo Paříže.