SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Btoner.cz

Btoner.cz

5 hodnocení

Adresa: https://www.btoner.cz

Email: info@btoner.cz

Telefon: +420 797 865 685

Široká nabídka kvalitního a originálního spotřebního materiálu do nejrůznějších tiskáren a kopírovacích strojů za velmi speciální, zvýhodněné ceny.

Btoner.cz

Btoner.cz je jedinečný projekt, jehož cílem je uspokojit specifické koncové zákazníky v České republice. Chceme zákazníkům nabídnout kvalitní a originální spotřební materiál do nejrůznějších tiskáren a kopírovacích strojů za velmi speciální ceny. Tohoto chceme docílit mimo jiné i prodejem často starších tonerů a cartridgí, které už třeba nemají obal jako z výroby nebo je tento obal nějakým způsobem poškozen, ale samotný produkt je i přesto naprosto bezchybný.

Na trhu produktů s poškozenými obaly, které se oborově označují jako „B kvalita“, se pohybujeme již řadu let a chceme tak zúročit naše mnohaleté zkušenosti a mezinárodní konexe. Léta praxe nás naučily, jak tisk zlevnit a jak nahradit jednotlivé komponenty jejich levnější variantou bez ztráty kvality, což je naší velkou výhodou. Vykoupíme Vaše staré a nevyužité tonery a inkousty. Umíme nabídnout komplexní tiskové řešení pro domácnost i firmu s důrazem na levný provoz

Náhled internetové stránkyVzled internetové stránky obchodu Btoner.czObrázek byl vytvořen 23.05.2020