SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Baťa

Baťa

5 hodnocení
Boty od Bati dostupné online

Adresa: http://www.bata.cz

Email: kontakt@bata.cz

Telefon: 577 685 277

Baťa

Společnost BAŤA, akciová společnost se řadí mezi významné české firmy s dlouholetou tradicí. Její úspěch je v České republice i ve světě spojovaný zejména s výrobou a prodejem obuvi.

Baťa, jehož síť tvoří v současnosti sedm desítek prodejen, patří mezi největší české prodejce obuvi. Mnoho prodejen, které jsou součástí naší maloobchodní sítě, byly baťovskými obchody již ve 20. a 30. letech. Mnohé z nich prošly nebo aktuálně procházejí rozsáhlými rekonstrukcemi a modernizacemi, neboť cílem naší firmy je vybudovat pro své zákazníky prvotřídní pohodlí moderního designu, která se týká jak uspořádání prodejen, tak i poskytovaní kvalitních služeb.
bata.cz

www.bata.cz

Nové produkty z Baťa.

Černé pánské kožené rukaviceČerné pánské kožené rukaviceHnědé dámské kožené ležérní teniskyHnědé dámské kožené ležérní teniskyPánské kožené rukavice v kaštanové barvěPánské kožené rukavice v kaštanové barTmavě růžové dětské kožené sandályTmavě růžové dětské kožené sandályBílá kožená dámská kabelkaBílá kožená dámská kabelkaBílé pánské kožené tenisky s barevnými prvkyBílé pánské kožené tenisky s barevnýmiRůžové dětské kožené teniskyRůžové dětské kožené teniskySvětle růžová kožená dámská kabelkaSvětle růžová kožená dámská kabelkaRůžové dívčí kotníkové tenisky na suchý zipRůžové dívčí kotníkové tenisky na suchŠedá pánská kožená Chelsea obuvŠedá pánská kožená Chelsea obuvČerný cestovní kufr malýČerný cestovní kufr malýČerné kožené dámské kozačky na klínkuČerné kožené dámské kozačky na klínkuHnědé pánské kožené městské teniskyHnědé pánské kožené městské teniskyČerné dámské kožené sandály s výraznou podešvíČerné dámské kožené sandály s výraznouDÍVČÍ SNĚHULE ČERVENÉ KOŽENÉ NA SUCHÝ ZIPDÍVČÍ SNĚHULE ČERVENÉ KOŽENÉ NA SUCHÝ Černé dámské kožené lodičky na vysokém štíhlém podpatkuČerné dámské kožené lodičky na vysokémČerné kožené pánské tenisky v městském styluČerné kožené pánské tenisky v městskémDámské černé kožené kozačky na nízkém podpatkuDámské černé kožené kozačky na nízkém Béžová dámská větší kabelka s odepínacím uchemBéžová dámská větší kabelka s odepínacDámské kožené bílé teniskyDámské kožené bílé teniskyBílé dětské sneakersky s růžovou fajfkouBílé dětské sneakersky s růžovou fajfkTyrkysový školní batoh s ptáčkemTyrkysový školní batoh s ptáčkemČerná kožená dámská kabelkaČerná kožená dámská kabelkaTmavě růžová lesklá dámská peněženkaTmavě růžová lesklá dámská peněženka

Načíst další