SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Zkoušečka UNI-T UT18D

Zkoušečka UNI-T UT18D
0
0 hodnocení

Výrobce: Uni Trend

EAN: 6935750518045

UNI-T UT18D zkoušečka napětí a fází s velkým digitálním LCD displejem + test proud. chrániče AC/DC IP65
Tato profesionální zkoušečka napětí nás překvapila jak velký a podsvícený má LCD displej. Veškeré hodnoty se zobrazují právě na něm a to poměrně přehledně. Na displeji se zobrazuje jak stupnice napětí tak sled fází a mnoho dalších údajů. Naměřené údaje se dají uzamknout a v klidu si je pak můžete opsat. Zkoušečka je samozřejmě vybavena standardní výbavou, jako je test proudového chrániče, zámek displeje, nebo tlačítko pro osvětlení hrotů, či možnosti podsvícení LCD displeje.
 
Zkoušečka UNI-T UT18D je díky použitému materiálu a velkou variabilitou měření velice kvalitní s extrémní odolností. Je vyrobena z tvrzeného plastu s pogumovanou rukojetí s zesíleným kabelem ze silikonu. Tato profi zkoušečka používá klasické funkce jako test rotace fází, prozvonění kabelů a detekci polarity.
 
Na osvětlení jsou použity baterie AAA 1,5V (jsou součástí balení) které jsou schovány v rukojeti, ty také napájí akustický bzučák. Ten vám ulehčí práci při "propípnutí" obvodů jestli je průchozí. Hroty zkoušečky mají ochranné krytky, které zamezí kontaktu L1 a L2 hrotu v malém prostoru.
 
Zkoušečka má krytí IP65, je tedy odolná proti vodě a prachu. Při testování okruhů se dají hroty spojit a jeji

Cena od 1 099 Kč - 1 490 Kč v 4 obchodech

Obchody, které prodávají Zkoušečka UNI-T UT18D

  • Historie ceny Zkoušečka UNI-T UT18D

Zobrazit historii ceny Zkoušečka UNI-T UT18D

Historie nejnižsí ceny Zkoušečka UNI-T UT18D. Porovnání obchodů, které prodávají Zkoušečka UNI-T UT18D.

  • Související položky