Výrobce: Zebra
Výrobní číslo: ZT61043-T0EG100Z
label printer, industrial printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203 mm, speed (max.): 305 mm/s, display (touch screen, colour), real time clock, USB, RS232, Bluetooth (Class 5.3), Ethernet (10/100/1000 Mbit), Wi-Fi (802.11ax), RAM: 1 GB, Flash: 2 GB, emulation: ZPL, ZPLII, XML, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable