Zdroj LED napięciowy 12V 192W 16A GPV-200-12 GLP hermetyczny - diskuze
Zdroj LED napięciowy 12V 192W 16A GPV-200-12 GLP hermetyczny
0 hodnocení
Výrobce: GLP
EAN: 05902135120590
GLP GPV-200-12 – LED zdroj 12V 16A 192W IP67, konstantní napětí, TUVGLP GPV-200-12 – Vysoce výkonný LED zdroj 12V 192W IP67 s certifikací TUV
Napájecí zdroj GLP GPV-200-12 je vysoce kvalitní napájecí jednotka navržená pro velké 12V LED instalace a průmyslové aplikace vyžadující vysoký výkon a plnou odolnost vůči životnímu prostředí. Hermetické pouzdro IP67, certifikace TÜV a evropský rozsah vstupního napětí (200–264 VAC) činí z tohoto modelu jedno z nejspolehlivějších řešení ve své třídě.
Nejdůležitější vlastnosti
Vysoký výkon: 192 W, výstupní proud 16 A
Konstantní napěťový výstup 12 V DC
Hermetická konstrukce IP67 – práce v náročných podmínkách
Certifikace TÜV Rheinland (informace na stránce 1 PDF)
Evropský rozsah vstupního napětí 200–264 VAC
Stabilizace napětí ±1% / ±2%
Vysoká účinnost – 87%
Třída ochrany II
Zabezpečení: OLP / SCP / OVP / OTP
Pasivní chlazení (bezporuchové, tišší)
Dotazy, recenze a diskuze k Zdroj LED napięciowy 12V 192W 16A GPV-200-12 GLP hermetyczny